Bolu Prefabrik Ev

Bolu Prefabrik Ev

Bolu, Karadeniz bölgesinde yer alan ve 315 bin nüfusa sahip doğasıyla ve yapısıyla müthiş bir şehirdir. Konum olarak ve manzarasından dolayı çok fazla turiste ev sahipliği yapmaktadır. Bolu prefabrik ev, bu sebeplerden dolayı tüm Boluluların inisiyatifine sunulmuştur. Kendine ait bir eve sahip olmak isteyen kişiler, ekonomik açıdan büyük zorluklar yaşayabilmektedir. Bu zorluklara karşı ciddi bir çözüm arayan kişiler rahatlıkla prefabrik ev modellerini değerlendirebilmektedir. Ülkemizde birçok kişi, büyük depremler sonrasında prefabrik tabiri ile karşılaşırken inşaat sektörünün en önemli seçeneklerinden birisi olarak gösterilmektedir. Prefabrik evler, parçalarının fabrikalarda üretildikten sonra kurulacağı alana geldiği ve burada kurulumun kolayca yapıldığı evlerdir. Bu tercih, ekonomik olmasının yanı sıra çok sayıda avantaj sağlamaktadır.

İnsanlar prefabrik evlerde yaşamaya karar verdiklerinde, tamamen istedikleri şekilde evlerini inşa edebiliyorlar. Bunun için fabrikada yapılacak üretimlerin ayrıntısı belirlenirken sonrasında çok kısa bir sürede ev tamamlanabiliyor. Ucuz olmasının yanı sıra, kaliteli ve sağlam bir yapıdadır. Bolu prefabrik ev her türlü amaç için kullanılabilmektedir. Şehrin merkezinde konaklamak için prefabrik evleri tercih edilebilirken, şehrin dışında, yazlık tarzında da kullanılabilmektedir. Betondan yapılan bir eve göre çok daha kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir.

Bu evlerin satışlarını gerçekleştiren firmalar yer alırken insanlar bu firmalar ile iletişime geçerek evlerini satın alabiliyorlar. Firmalar, evin kurulumda gerekli olan tüm malzemelerin üretim işlemini gerçekleştirirken, sonrasında montaj işlemlerinde de müşterilerinin yanında oluyor. Birçok firma, modellerin belirlenmesinde de danışmanlık hizmeti veriyor. Böylece insanlar, çok basit bir şekilde yeni ev sahibi olabiliyorlar.

Prefabrik Ev Fiyatları Bolu

İçindekiler

Bolu prefabrik ev fiyatları ve modelleri sitemizde yer almaktadır dilediğiniz evi inceleyebilir ve kararını verebilirsiniz. Kısaca bahsetmek gerekirse çizimini ve projelerini hazırladığımız toplamda 33 tane prefabrik ev projeleri bulunmaktadır. Prefabrik ev fiyatları Bolu, oldukça uygun fiyatlandırma yapılarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 34.500 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 76.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 124.700 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Bolu için oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Bolu

  • Dörtdivan
  • Gerede
  • Göynük
  • Kıbrıscık
  • Mengen
  • Merkez
  • Mudurnu
  • Seben
  • Yeniçağa

Bolu’nun 9 ilçesine de hizmetimiz bulunmaktadır. Bolu prefabrik ev, sizler için sunulmuştur. Dilerseniz bizi arayabilir yada satış ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.