Burdur Prefabrik Ev

Burdur Prefabrik Ev

Burdur, Akdeniz bölgesinde yer alan 270 bin nüfusa sahip hoş bir şehirdir. Konum olarak dikkat çeken bir yerde olduğu için turist çeken şehirlere yakındır. Toprak yapısı prefabrik evleri için oldukça elverişlidir. Burdur prefabrik ev, tüm Burdurlu hemşehrilerimize sunduğumuz hizmettir. Ekonomik ve gayet kullanışlı olması nedeniyle pek çok kişinin tercih ettiği prefabrik ev sahiplerine konfor sunan yapılardır. Prefabrik yapılar, ev sahibi olmayı isteyen fakat daire için yeterli ekonomik imkana sahip olmayan kişilerin başvurduğu çözüm yoludur. Bununla birlikte, bu yapıları sadece ekonomik olmasıyla değerlendirmek de doğru olmaz, aynı zamanda şık ve konforludur. İsteğe bağlı olarak, farklı malzemeden üretilebilir. İhtiyaca göre ebatları da farklılık arz edebilir.

Prefabrik Ev Fiyatları Burdur

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 34.500 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 76.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 124.700 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Burdur, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Burdur prefabrik ev, fabrikada ayrı parçalar olarak imal edilir. Parçalar, yerinde monte edilir. Evin odaları kişinin isteğine göre farklı biçimlerde monte edilebilir. Bunun dışında, kişi, verdiği siparişle, evinin kendisine özel bir tasarıma sahip olmasını sağlayabilir. Ev bir yere monte edildikten sonra, oradan sökülüp bir başka yere monte edilebilir. Bu evlerin montajı kısa sürede tamamlanır ve oturmaya hazır hale gelir. Kişiler, ev monte edildikten sonra da bazı ilaveler yapabilmektedir.

Prefabrik Ev Burdur

Burdur’un 11 ilçesine de prefabrik ev yapıyoruz. Bu ilçeler:

 • Ağlasun
 • Altınyayla
 • Bucak
 • Çavdır
 • Çeltikçi
 • Gölhisar
 • Karamanlı
 • Kemer
 • Merkez
 • Tefenni
 • Yeşilova

Bu evlerin ne kadar büyük olacağı, kişilerin arzusuna kalmış bir durumdur. Prefabrik ev monte edildikten sonra bile ilave odalarla büyütülmesi mümkündür. Isı ve ses yalıtımıyla da korunaklı olan Burdur prefabrik ev, aynı anda birkaç kişinin yaşamasına imkan veren yapılardır. Uluslararası deprem ve yangın yönetmeliğine uygun olarak imal edildiğinden son derece güvenli olan yapılar, yerleşim ya da farklı amaçlarla kullanılmaktadır.