İzmit Prefabrik Ev

İzmit Prefabrik Ev

İzmit, 370 binin üzerinde nüfusa sahip olan ve Marmara bölgesindeki Kocaeli şehrinin en önemli ilçelerinden birisidir. Türk sanayisi açısından oldukça verimli bir ilçe olan İzmit, Kocaeli’nin 2. büyük ilçesi durumundadır. İlçe ticari konularda kendini ispatlamış ve turizm açısından canlı bir ilçedir. Geçiş yolu üzerinde bulunmasından dolayı her gün binlerce araç bu istikameti kullanmaktadır. Ayrıca doğal güzelliği de görülmeye değer olan ilçemizi görmenizi tavsiye ediyoruz. İzmit prefabrik ev, İzmitliler için sunduğumuz projemizdir.

Siz değerli müşterilerimiz fabrikamızı ziyaret ederek dilediğiniz evi yaptırabilirsiniz. Haftanın 6 günü açık olan satış ofisimizde sizleri de İzmit prefabrik ev sahibi olmaya davet ediyoruz.

Prefabrik Ev Fiyatları İzmit

Fiyat listemize prefabrik ev fiyatları sayfası üzerinden ulaşarak tüm modellerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Burada dikkat etmenizi tavsiye ettiğimiz husus müşterilerimize ait olan ve bizim sorumluluğumuzda olan işleri okumanızdır. Zaten bu konu hakkında bilgi sahibiyseniz sözleşme yapmak için siz değerli müşterilerimizi satış ofisimize bekliyoruz.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

İzmit prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev İzmit oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev İzmit

İzmit’nin tüm mahallelerine prefabrik evleri yapıyoruz. Bu konuda göstermiş olduğumuz hassas tutum sayesinde sizlerin de beğenisini kazanıyoruz. Her geçen gün büyüyen referans listemizde sizleri de görmekten memnuniyet duyarız. Satış ofisimizin önünde bulunan örnek evlerimizi inceleyerek yaptırmak istediğiniz ev ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İzmit prefabrik ev, siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz 33 farklı model yada sizin isteğinize göre revize edeceğimiz projeler üzerinden devam etmektedir. Bizleri ziyarete gelmek istiyorsanız 0542 211 17 21 nolu telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve hemen görüşme talebinde bulunabilirsiniz.