Gebze Prefabrik Ev

Gebze, 375 binin üzerinde nüfusa sahip olan ve Marmara bölgesindeki Kocaeli şehrinin en önemli ilçelerinden birisidir. Sanayi alanında oldukça gelişmiş olan ilçemiz, Türkiye’nin lokomotif ilçelerinden birisi olmakla birlikte sürekli göç almaktadır. Sınırları içerisinde üniversite de dahil olmak üzere birçok okul ile birlikte binlerce ticari işletme bulunmaktadır. Gebze prefabrik ev, Gebzeliler için sunduğumuz projemizdir. Yaman Prefabrik olarak Gebze’nin Cumhuriyet mahallesindeki fabrikamızda her yıl yüzlerce müşterimize prefabrik ev yapıyoruz. Depreme dayanıklı bu konutlar Kocaeli halkı için de oldukça önem teşkil ediyor. Depremin ardından yoğun ilgi ile karşılaşılan konutlarımız en kaliteli malzemelerden imal edilmekte ve dikkatli bir şekilde montajı yapılmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Gebze

Fiyat listemize prefabrik ev fiyatları sayfası üzerinden ulaşarak tüm modellerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Burada dikkat etmenizi tavsiye ettiğimiz husus müşterilerimize ait olan ve bizim sorumluluğumuzda olan işleri okumanızdır. Zaten bu konu hakkında bilgi sahibiyseniz sözleşme yapmak için siz değerli müşterilerimizi satış ofisimize bekliyoruz.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Gebze prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Gebze, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Gebze

Gebze’nin tüm mahallelerine prefabrik evleri yapıyoruz. Bu konuda göstermiş olduğumuz hassas tutum sayesinde sizlerin de beğenisini kazanıyoruz. Her geçen gün büyüyen referans listemizde sizleri de görmekten memnuniyet duyarız. Adresimiz Cumhuriyet mahallesi, Güney Yan Yol caddesi, no: 24 Gebze/Kocaeli adresinden fabrikamızı ve satış ofisimizi ziyarete gelebilirsiniz. Ayrıca satış ofisimizin önünde bulunan örnek evlerimizi inceleyerek yaptırmak istediğiniz ev ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Gebze prefabrik ev, siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz 33 farklı model yada sizin isteğinize göre revize edeceğimiz projeler üzerinden devam etmektedir. Bizleri ziyarete gelmek istiyorsanız 0542 211 17 21 nolu telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve hemen görüşme talebinde bulunabilirsiniz.