Niğde Prefabrik Ev

Niğde Prefabrik Ev

Niğde, 400 bine yakın nüfusu olan ve İç Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Güneye yakın konumda bulunmakta olup dört bir tarafında büyük şehirler vardır. Bundan dolayı geçiş yolları üzerinde olmasının da getirmiş olduğu avantaj ile uğrak şehirlerden birisi olmaktadır. Kendine has kültürünün de vermiş olduğu etki ile evlerimize bir hayli yoğun ilgi göstermektedirler. Niğde prefabrik ev, Niğdeliler için sunduğumuz projemizdir. Ürünlerimizi yakından görmek için sizleri satış ofislerimize davet ediyoruz.

Prefabrik evler inşaat gerektirmeyen sadece hazır halde geniş arazilerin üstüne monte edilen en kullanışlı ev yapısıdır. Genelde tek katlı olarak tercih edilen Niğde prefabrik ev çeşitleri isteğe bağlı olarak iki veya üç katlı olarak da imal edilmektedir. Prefabrik tarzı evlerin çok fazla istenmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Kurulum kolaylığı, ısı yalıtımı olması nedeniyle rahat yaşam alanı ve istenilen alana tek hamleyle monte edilme fırsatı sayesinde en uygun fiyatlarla Niğde prefabrik ev modellerine sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları Niğde

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Niğde prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Niğde oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik yapılar için görsellerden inceleme yapıp isteğinizi hemen bildirebilirsiniz. Arsalar, geniş araziler, bahçeler ve daha birçok açık alanda kurulan prefabrik ev tarzları için gerekli araştırmaları yapabilirsiniz. Müşterilerin isteği üzerine çizilen ve kısa sürede imalatı yapılan prefabrik evler tam size ve ailenize göredir. Çok farklı tasarımlara sahip olan prefabrik evler isteğe göre değişik renklerle boyanmaktadır. Prefabrik ev, pratik kullanıma çok uygun ev tarzıdır. İlk etapta kulağa çok basit bir ev izlenimi veren prefabrik evler şık tasarımlarıyla ilgi odağı olmuştur.

Prefabrik Ev Niğde

Niğde’nin 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Altunhisar
  • Bor
  • Çamardı
  • Çiftlik
  • Merkez
  • Ulukışla

Mutfak, banyo, lavabo, duş gibi bölümleriyle prefabrik evler kullanıma hazır hale gelmiştir. Prefabrik ev modellerinin büyüklüğüne göre farklı fiyatlandırılmaktadır. Şık, modern ve kullanışlı yapısı ile sıkça talep edilen prefabrik evler doğru yerde oldukları sürece çok beğenilmektedir. Çok fonksiyonlu seçenekleriyle Niğde prefabrik ev için anında ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çağdaş ev yapısını en güzel simgelemektedirler.