Mardin Prefabrik Ev

Mardin, nüfusu 850 bine yakın olan ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Kültürel açıdan oldukça zengin olan ve kuyumculuk sektöründe oldukça gelişmiş olan bu ilimizde tarihi ve turistik bölgeler oldukça yaygındır. Şehir yapısı itibariyle kendine has bir mimariye sahip olmakla beraber halkta bu uyum ile özdeşleşmiştir. Mardin prefabrik ev, Mardinliler için sunduğumuz projemizdir. Kaliteli malzemeden imal ettiğimiz evlere sizler de sahip olabilirsiniz.

Yıllarca güzel bir ev alma hayali kuran kişiler için en kaliteli tercihi prefabrik evleri oluşturuyor. Bu evler uzun yıllar kullanıma müsait olan, duvar kalınlıkları ortalama 10 – 16 cm’ye dayanan yapılardır. Mardin prefabrik ev, ömrü 45 – 50 yıldır. Bu evler istenildiğinde çok sade bir görselle tasarlanacağı gibi istenirse son derece şatafatlı bir yapıya da sahip olabilmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Mardin

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Mardin prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Mardin, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Uzun ömürlü olan prefabrik evleri yedi veya on gün içinde inşa etmek mümkündür. İnşa etmek için çok fazla masrafı olmayan prefabrik ev fiyatları evin tek katlı veya iki katlı oluşuna göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda hizmet alınacak firma da prefabrik ev fiyatları bakımından farklılıklar içerir. Kullanılan ürünün kalitesi de fiyatları etkileyen faktörler arasında bulunur.

Prefabrik Ev Mardin

Mardin’in 10 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Artuklu
  • Dargeçit
  • Derik
  • Kızıltepe
  • Mazıdağı
  • Midyat
  • Nusaybin
  • Ömerli
  • Savur
  • Yeşilli

Prefabrik ev tercihi maliyeti düşük olan ev imkanlarından biridir. Bir ailenin yaşamını sürdürebileceği kapasiteye sahip olan prefabrik ev fiyatları ve modelleri farklılık gösterirken, ev için kullanılan özel ürünler ev görüntüsünü de aşırı derecede değiştirecektir. Üç kişilik bir aileye özel olan prefabrik ev modelleri, birbirinden farklı özelliklere sahip olacaktır. Mardin prefabrik ev, kullanım açısından bir apartman dairesinden çok daha kullanışlı olmakta ve depreme dayanıklı oluşuyla da tercih sebebi olmaktadır. Belediyelerin izin verdiği her alana prefabrik ev yapmak karlı ve avantajlı bir tercih olmaktadır.