Kahramanmaraş Prefabrik Ev

Kahramanmaraş Prefabrik Ev

Kahramanmaraş şehri Türkiye’nin en büyük ilk 20 şehri arasında bulunan ve Akdeniz bölgesinin doğusunda yer alan büyükşehirdir. Nüfusu 1 milyonu aşmıştır. 11 ilçesi bulunmaktadır. Kahramanmaraş prefabrik ev, namıdiğer Maraş için vermiş olduğumuz hizmettir. Kahramanmaraş, yapı itibariyle yaylacılık ve bağ kültürüne sahiptir. Bundan dolayı prefabrik bağ evleri bu şehirde yaygın olarak tercih edilmektedir. Bağ evleri genel olarak Ahir dağı eteklerinde kurulmuştur. Zengin kültürüyle Kahramanmaraş birçok medeniyeti bünyesinde taşır. Hal böyle olunca şehirde prefabrik ürünler için ihtiyacı da beraberinde getirmiştir. Prefabrik ev Kahramanmaraş, bu güzel şehir için talepleri arttırmıştır.

Maraş prefabrik ev modelleri, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tek katlı ve çift katlı prefabrik evleri incelemenizi öneriyoruz. Bağ ve bahçenizde tercih edebileceğiniz dayanıklılığa sahip bu evlerin dışı betopan olduğu için yağmur ve kardan etkilenmez. Ayrıca yoğun kar altında olan ilçelerde de seçimi prefabrik evlerden yana kullanırsanız oldukça memnun olacaksınız.

Prefabrik Ev Fiyatları Kahramanmaraş

Edeler diyarı Kahramanmaraş’ta halkımız için kaliteli ve dayanıklı ürünleri hizmetinize sunmaktayız. Bu hususta sizler için 2 adet kampanyalı ürünümüzü tavsiye ediyoruz. Ayrıca tek katlı prefabrik ev fiyatları ve dubleks prefabrik ev fiyatları sayfalarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz. prefabrik ev fiyatları, bütçenizi yormadan istediğiniz eve sahip olmanız konusunda sizlere destek olacak düzeydedir.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Kahramanmaraş prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kahramanmaraş, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Kahramanmaraş

 • Afşin
 • Andırın
 • Çağlayancerit
 • Dulkadiroğlu
 • Ekinözü
 • Elbistan
 • Göksun
 • Nurhak
 • Onikişubat
 • Pazarcık
 • Türkoğlu

Kar yükünün oldukça fazla olduğu ilçelerde çatı eğimini %30 değil de %45 tercih edebilirsiniz. Bu sayede prefabrik ev çatısından dökülen karlar herhangi bir yük teşkil etmeyecektir. Düz zemine 50 cm lik beton döktürerek prefabrik evleri sağlam bir temele inşa edebilirsiniz. Bu sayede Kahramanmaraş prefabrik ev ayrıcalığını hissedeceksiniz. Kahramanmaraş’ın tüm ilçelerine prefabrik ev kurulumu ve montajı yapmaktayız. Üstelik montaj fiyatı, tercih ettiğiniz ev fiyatının içine dahildir. Prefabrik ev fiyatları Kahramanmaraş, her ilçe için aynı fiyattadır ve toprak yapısı, hava koşulları gibi şartlara uygun olarak üretilmektedir. Tüm modelleri sitemizden inceleyebilir, prefabrik ev planları ve çizimlerine ilan sayfalarından ulaşabilirsiniz. İster indirimli ürünleri, isterseniz diğer evleri tercih edebilirsiniz. 50 yılı aşkın ömre sahip prefabrik evlerin depreme karşı dayanıklılığı bilinen bir gerçektir. Maraş gibi 1. deprem bölgesinde kalan şehirler için betonarme yerine seçeceğiniz bu yapılar sizin için daha güvenli olacaktır.