Bingöl Prefabrik Ev

Bingöl Prefabrik Ev

Bingöl, Doğu Anadolu bölgesinde yer alan ve nüfusu 280 bin olan güzel bir şehirdir. Şehrin yapısında yeşillik ve kırsal bölgeler yer almaktadır. Bu yapıya uygun olması amacıyla Bingöl prefabrik ev, müşterilerimizin tercihine sunulmuştur. Bir kişinin değerlendirmek istediği bir arsası olabilir. Bu arsa üzerine hem ucuz hem de kullanışlı bir ev yapmak isteyen kişinin isteğini yerine getirmesinin bir yolu vardır. Fabrikada parçaları ayrı ayrı üretilen, konumlandırılan yerde monte edilen prefabrik ev Bingöl pek çok kişinin tercih ettiği evlerdir. Bu evler, ucuz olmasının yanında, kullanışlı olması gibi avantajlarıyla tercih edilmektedir.

İnsanların en fazla merak ettiği konulardan biri de budur. Prefabrik evlerin tek tip olup olmadığı merak edilir. Bunun cevabı ise, Bingöl prefabrik evleri aynı zamanda sağladığı avantajlardan biridir. Şöyle ki, bu evler, ayrı ayrı parçalar halinde imal edilip, yerinde monte edildiği için, isteğe göre farklı modellerde imal edilebilmektedir. Evin odaları, istendiği şekilde monte edilebildiği gibi, eve sonradan da ilaveler yapılabilmektedir. Bu sebeple, prefabrik evler, insanlara ciddi bir özgürlük sunmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Bingöl

İçindekiler

Bingöl prefabrik ev fiyatları, 40 m² için 34.500 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerimizin tercihine sunulmuştur. Ayrıca tek katlı prefabrik ev fiyatları 166 m² lik prefabrik ev için 115.400 TL’dir. Dubleks prefabrik evler için 82 m²’den başlayan evlerin fiyatı 2019 yılı ilk çeyreği için 76.400 TL iken çift katlı evler 158 m²’ye kadar planı ve projesi yapılmış halde sitemizde bulunmaktadır. Bu evin fiyatı 124.700 TL’dir. Prefabrik ev fiyatları Bingöl açısından çok avantajlı ve uygun fiyatlara müşterilerimize sunulmuştur.

Prefabrik Ev Bingöl

Bingöl’ün 8 ilçesine de prefabrik evleri yapıyoruz. Bu ilçeler;

  • Adaklı
  • Genç
  • Karlıova
  • Kiğı
  • Merkez
  • Solhan
  • Yayladere
  • Yedisu

İstenen büyüklüğe göre üretilen Bingöl prefabrik ev aynı zamanda zeminin şartlarına göre üretilir. Üzerindeki zemine uygun malzemeden üretilir, sıcağa ve soğuğa karşı mukavemetlidir. Bununla beraber evlere, ısı ve ses izolasyonu yapılmaktadır. Yangın ile deprem konusunda dayanıklıdır. Bu noktada, evlerin imalatında uluslararası standartlar geçerlidir. Malzemenin cinsi, uygulanan teknik gibi faktörlere göre evlerin ömrü, 40 ile 70 sene arasında değişkenlik göstermektedir. Ucuz ve rahat prefabrik ev sahibi olmak, normal evlere kıyasla çok daha kolaydır.