Bilecik Prefabrik Ev

Bilecik Prefabrik Ev

Bilecik, Marmara bölgesinin güneyinde bulunan güzel ve tarihi bir şehirdir. 224 bin nüfusa sahip bu güzel şehirde prefabrik evleri için uygun bir toprak yapısı bulunmaktadır. Bundan dolayı Bilecik prefabrik ev projesini tüm Bilecikliler için sunuyoruz. Bir kişinin değerlendirmek istediği bir arsası olabilir. Bu arsa üzerine hem ucuz hem de kullanışlı bir ev yapmak isteyen kişinin isteğini yerine getirmesinin bir yolu vardır. Fabrikada parçaları ayrı ayrı üretilen, yapılacak yerde monte edilen prefabrik ev pek çok kişinin tercih ettiği evlerdir. Bu evler, ucuz olmasının yanında, kullanışlı olması gibi avantajlarıyla tercih edilmektedir.

İnsanların en fazla merak ettiği konulardan biri de budur. Prefabrik evlerin tek tip olup olmadığı merak edilir. Bunun cevabı ise, prefabrik evlerin aynı zamanda sağladığı avantajlardan biridir. Şöyle ki, bu evler, ayrı ayrı parçalar halinde imal edilip, yerinde monte edildiği için, isteğe göre farklı modellerde imal edilebilmektedir. Evin odaları, istendiği şekilde monte edilebildiği gibi, eve sonradan da ilaveler yapılabilmektedir. Bu sebeple, prefabrik evler, insanlara ciddi bir özgürlük sunmaktadır. Prefabrik ev Bilecik, tüm şehir için uygun yapıda imalatı ve montajı yapılabilen bir ürün grubudur.

Prefabrik Ev Fiyatları Bilecik

İçindekiler

Bilecik prefabrik ev fiyatları 2019 yılı için 1+1 40 m2 ev için 34.500 TL’den başlayan fiyatlarla karşınıza çıkıyor. Tek katlı evlerde 166 metrekareye kadar, dubleks evlerde ise 2+1 82 m²’den başlayan ev modelleri 158 m²’ye kadar çıkabiliyor. Fiyatlar çift katlılarda ara kat şasesinden dolayı tek katlı aynı metrekareye sahip ev için 10 bin liranın üzerinde fark ediyor. En küçük dubleks evin fiyatı 76.400 lirayken 158 m² ev fiyatı 124.700 liradır. İndirime girmiş evlerde fiyatlar 2+1 70 m² için 47.200 TL, 3+1 80 m² için 52.750 TL’dir.

İstenen büyüklüğe göre üretilen Bilecik prefabrik ev aynı zamanda zeminin şartlarına göre üretilir. Üzerindeki zemine uygun malzemeden üretilir, sıcağa ve soğuğa karşı mukavemetlidir. Bununla beraber evlere, ısı ve ses izolasyonu yapılmaktadır. Yangın ile deprem konusunda dayanıklıdır. Bu noktada, evlerin imalatında uluslararası standartlar geçerlidir. Malzemenin cinsi, uygulanan teknik gibi faktörlere göre evlerin ömrü, 40 ile 70 sene arasında değişkenlik göstermektedir. Ucuz ve rahat prefabrik evleri, normal evlere kıyasla çok daha kolaydır.

Prefabrik Ev Bilecik İlçeleri

  • Bozüyük
  • Gölpazarı
  • İnhisar
  • Merkez
  • Osmaneli
  • Pazaryeri
  • Söğüt
  • Yenipazar

Bilecik’in 8 ilçesine de prefabrik ev yapılabiliyor. Bilecik prefabrik ev, sizler için kaliteyi ve hızlı imalat ve kurulumu vaat ediyor. Fabrikamıza gelerek imalata kendi gözleriniz ile tanık olabilirsiniz.