Bartın Prefabrik Ev

Bartın Prefabrik Ev

Bartın Karadeniz’in doğusunda yer alan nüfusu 200 bin olan güzel bir şehirdir. Denize kıyısı olmasından dolayı yazlık turizm gelişmiştir. İlçeleri bilindiği için bu güzel şehirde müstakil evlere de ilgi yoğunlaşmış durumda. Bartın prefabrik ev, doğu Karadeniz’in nezih ili için müşterilerimize sunulan bir iştir.

Siz de hemen bugün kendi evinizi tasarlayarak inşa etmeye başlayabilirsiniz. Sektörsel gelişmeler em teknolojik hem de malzeme anlamda kaliteyi artıran etmenler içinde yer alırlar. İnşaat sektörü de yıllar içinde değişik çözümler geliştiren projeler üretmeye başladılar. Özellikle kendi evine sahip olmak isteyen insanlar için oldukça kullanışlı projeler geliştiren firmalar Bartın prefabrik ev modelleri ile insanların kendi evlerini hem tasarlayıp hem de inşa edebilecekleri fırsatlar sunuyorlar.

Prefabrik Ev Fiyatları Bartın

İçindekiler

Prefabrik ev Bartın, açısından düşündüğümüzde oldukça elverişli bir tercihtir. Firmamızın müşterilerine sağladığı uygun fiyat politikasıyla birlikte Bartın prefabrik ev fiyatları, her türlü isteği karşılayabilecek durumdadır. Tek katlı evlerde 40 m²’den 166 m²’ye kadar prefabrik evleri yapan firmamız dubleks villalarda 82 m²’den 158 m²’ye kadar onlarca farklı model ev için proje ve plan çizmiştir. 34.500 TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kampanyalı evlerimizde indirim olduğunu hatırlatmak isterim. 70 m2 ve 80 m2 lik evlerin fiyatı 47.000 TL ve 52.750 TL’dir.

Prefabrik evleri, düşük maliyetleri ve de kolay kurulabilir yapıları sayesinde son zamanlarda ev sahibi olmak isteyen insanların büyük ilgisiyle karşılaşmakta. Arazisi ya da tarlası olan insanlar bu yöntemi kullanarak sıfırdan ev inşa edebiliyorlar. Malzemenin kolay şekillendirilebilir yapısı ise betona göre prefabrik yapılar tercih edilebilir kılıyor.

Beton ya da ahşap yapılara göre asarım açısından geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Bartın prefabrik ev fiyatları ve modelleri isteğe göre kısa sürede üretilmesi de bu yöntemi aygın kullanılabilir bir hale getirmiş durumda. Çelik yapıların deprem mukavemetleri yüksek esnek yapılar olduğu için tercih edilme oranları son yıllarda bir hayli artmıştır. Önceden hazırlanmış düz beton bir zemin üzerine inşa edilen bu yapıların üretim maliyetleri de bir hayli düşüktür.

Prefabrik Ev Bartın İlçeleri

  • Amasra
  • Kurucaşile
  • Merkez
  • Ulus

Bartın prefabrik ev ile birlikte Bartın’ın 4 ilçesine de ev yapıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz ister köylerine, ister yaşadıkları ilçede gönül rahatlığıyla oturabiliyorlar. Prefabrik ev Bartın’da sadece tek katlı yapılan yapılar değillerdir. İsteğe göre bu yapıları iki ya da üç katlı olarak da tasarlamak mümkün. Bu sayede maddi imkanları yeterli olmayan insanlar da yüksek standartlı evlerde uygun fiyatlara oturma imkanına sahip olabiliyorlar.