Batman Prefabrik Ev

Batman Prefabrik Ev

Batman, nüfusu 600 bin olan Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan güzel ve gelişmiş bir şehirdir. Şehirde tarihi yapı ve doku muhafaza edildiği için turistlerin gezebileceği birçok yer vardır. Düzenli bir şehir yapısı ile beraber nehirleri sayesinde şehre adeta hayran kalmanız mümkündür. Bundan dolayı firmamız Batman prefabrik ev projesini tüm Batmanlılara sunmaktadır.

Prefabrik yapılar çok kullanışlı yapılardır. Bu evlerin yapımı oldukça kolay ve hızlıdır. Her türlü yere göre üretilmektedir, ayrıca diğer yapılara çok kısa sürede teslim edilmektedir. Prefabrik ev, ortalama olarak 15 veya 20 gün içinde teslim edilmektedir. Prefabrik evlerin en önemli özelliği ekonomik olmasıdır. Çok avantajlı olan bu ev için kullanılan malzemeler istenildiği zaman sökülerek başka yere takılabilir. Batman prefabrik ev, sonradan taşınabilir ve büyütülebilir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.. Özellikle hasar durumunda parçaların değişim ve tamiri oldukça kolay yapılmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Batman

İçindekiler

Yaman prefabrik olarak fiyat politikasına oldukça dikkat ediyoruz. Her yöre ve bölge için uygun gelecek fiyatlar üzerinde çalışma yapıyoruz. Malzeme kalitesinden ödün vermeden en iyiye ulaşmayı hedefliyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizden çok olumlu dönüşler almaktayız. Batman prefabrik ev fiyatları tam da bundan dolayı halkımıza uygun gelecek şekilde projeleri çizilmiş ve planlanmıştır. 40 m²’den başlayan prefabrik evleri, tek katlı binalarda 166 m²’ye kadar büyüyebiliyor. Dubleks yapılarda ise 82 m²’den başlıyor ve 158 m²’ye kadar genişletilebiliyor. Fiyatlarımız 40 m2 için 34.500 TL’den başlıyor ve ev büyüdükçe fiyatı da doğru orantılı olarak artıyor. Prefabrik ev fiyatları Batman için uygun olacak şekilde hesaplanmıştır.

Tüm ev modellerinde %20’ye varan indirimler ile müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. 70 metrekare ve 80 metrekare evler için özel olarak kampanya yaptık. 2+1 70 m² evin fiyatı 47.200 TL iken 3+1 80 m² prefabrik evin fiyatı 52.750 TL’dir. Bu fiyatlara dahil olan ve olmayanlara sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu sayede toplamda ne kadar bir masraf yapacağınızı da görmüş olursunuz. Batman prefabrik evleri konusunda elverişli bir toprak yapısına sahip olduğu için bu fırsatı değerlendirmenizi öneriyoruz.

Prefabrik evlerde odalar, balkonlar, banyolar istenilen her yere yerleştirilebilir. Prefabrik ev yapımında çelik iskelet kullanıldığı için, daha sağlam ve güvenli yapıdır. Temizliği ve bakımı kolaydır. Kullanılan malzemelerin kaliteli ve ısı yalıtımına uygun olması sebebiyle bu evler, diğer evlere göre daha kolay ve ucuz ısınmaktadır. Batman prefabrik ev için evler oldukça rahat ve kullanışlı olarak dizayn edilmiştir.

Prefabrik Ev Batman İlçeleri

  • Beşiri
  • Gercüş
  • Hasankeyf
  • Kozluk
  • Merkez
  • Sason

Batman’ın 6 ilçesinde de prefabrik ev yapıyoruz. İstediğiniz ölçü ve tasarımlara sahip evleri bizlere yaptırabilirsiniz. Prefabrik ev Batman açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Depreme dayanıklı yapısı ve ısı izolasyonu sayesinde müşterilerimizin kesesine uygun tercihler yapmalarına imkan sağlıyoruz.

Isı ve ses yalıtımı oldukça fazladır. Bu evlerin temeli ve yapısı çok sağlamdır. İşte bu sebepten dolayı Batman prefabrik ev, diğer yapılara göre daha esnektir ve zemin kaymalarına, en önemlisi depreme daha dayanıklıdır. Ayrıca dış görünüşü değişebilen seçeneklerinin olması, istenilen zamanda parçalarının çıkarılması veya evin genişletilmesi sebebiyle bu evler çok tercih edilmektedir. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri başlı başına bir yaşam tarzıdır. Bu evler çok kısa sürede teslim edilmekte, ayrıca depreme dayanıklı yapılardır.