Gaziantep Prefabrik Ev

Gaziantep Prefabrik Ev

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan ve nüfusu 2 milyondan fazla olan büyük şehirdir. Bölgenin en büyük şehirlerinden olmasından dolayı olarak sanayi alanında oldukça gelişmiştir. Çevre şehirlerin de dikkatini daima çekmektedir. Gaziantep prefabrik ev, Gaziantepliler için sunduğumuz projemizdir.

Betonarme evlerin yapım aşaması uzun zaman aldığından dolayı genellikle prefabrik evler kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Tamamen hazır olan ve montajı hızlı yapılan prefabrik evlerin yapısı tamamen isteğe bağlı olarak yapılır. Farklı renk ve modellerde olan evler birçok alanda pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Gaziantep prefabrik ev; kullanılan malzemeler darbeye, ısıya, neme ve suya karşı korumalıdır. Açık alanlarda kullanılması nedeniyle dayanıklı olması şartı aranır. Prefabrik evleri için doğru firmalar her zaman kişilere doğru olanı göstererek satışlarını arttırmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Gaziantep

İçindekiler

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Gaziantep prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Gaziantep, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev fiyatları büyüklüklerine göre değişiklik gösterir. Prefabrik ev satın almak için öncesinde gerekli bir araştırma yapılarak uygun fiyat olanlar tercih edilir. Ayrıca prefabrik eler şantiyelerde, açık arazilerde, arsalarda, hobi bahçelerinde şahsa ait mülklerde, villa bahçelerinin bahçelerinde yer alan depolarda ve daha birçok düz alanda prefabrik evleri tercih edilir. Prefabrik evlerin inşaat detayları olmadığından ve daha kolay şekilde yapıldığından kişiler tarafından tercih edilmektedir. Yalıtımı sayesinde bu evler kış aylarında da yüksek sıcaklığa sahiptir.

Prefabrik Ev Gaziantep

Gaziantep’in 9 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Araban
  • İslahiye
  • Karkamış
  • Nizip
  • Nurdağı
  • Oğuzeli
  • Şahinbey
  • Şehitkamil
  • Yavuzeli

Prefabrik ev fiyatları ve modelleri için internet sitelerinden destek alınabilir ve tüm detaylar tek tıkla öğrenilebilir. Gaziantep prefabrik ev, iç yapısı diğer evler ile aynı olduğundan ayırım yapılması neredeyse imkansızdır. Şehirden sıkılanların aldıkları arsalara kondurulan prefabrik evler çok kısa süre içinde yapıldığı için kullanım kolaylığı sağlar ve tamamen pratiktir.