20 FT Konteyner

20 FT Konteyner

Firma seçimi ne alırsanız alın çok önemli bir konudur. Çünkü özellikle de internetten bir şeyler satın alırken her zaman dikkatli olmanız gerekmektedir. Pek çok insan öncelikle internet üzerinden firma seçiminde her seferinde başarısız seçimler yapmaktadır. Bu nedenle de öncelikle kendiniz için önemli olan kriterleri belirlemeniz ardından da bu kriterler açısından bir değerlendirme yapmanız önerilir. Sizler de 20 FT Konteyner hakkında bir bilgi sahibi değilseniz öncelikle internet üzerindeki tarafsız platformlarda bu konu hakkında konuşan kişilerin yorumlarına göz gezdirebilirsiniz. Çünkü insanların mağdur olmasını istemeyen ve bu konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler her zaman insanlara yardımcı olmak adına bu platformlar içerisinde 20 FT Konteyner hakkında yorum yapmakta ve bilgi vermektedir. Peki, bu kişilerin yorumlarına neden göz gezdirmek önemli bir konudur?

  • Bu siteler içerisinde yorum yapan kişiler daha önce bu firmalardan konteyner satın almıştır.
  • Dolayısı ile de bu konuda memnuniyetlerini ya da şikayetlerini birinci ağızdan sizlere aktarmaktadır.
  • Bu kişiler bu firmalardan alışveriş yaptıkları için artılarını ya da eksilerini doğru ve objektif bir şekilde dile getirebilmektedir.
  • Fiyatlar konusunda diğer firmaları da araştırmış oldukları için en hesaplısını ve en kalitelisini bulmuş ve sizleri o firmalara yönlendirmek için yorum yapmışlardır.

Yani internet üzerinde hiçbir şey gizli kalmadığı için doğru firma seçimi adına bu forum sitelerinde dolaşmalı ve 20 FT Konteyner yapan kişileri en azından biraz da olsa önemsemelisiniz.

20 FT Konteyner Ölçüleri

Öncelikle yük konteyner satın almak istiyorsanız nasıl bir konteynere sahip olmanız gerektiğini de biliyor olmalısınız. Yani taşıyacağınız platform ve taşıyacağınız yük konteynerlerin de özelliklerini değiştirecektir. Mesela, eğer sıvı bir madde taşıyacaksanız standart bir konteyner ile bunu sağlayamazsınız. Bu nedenle de sıvı taşımacılığına uyan bir konteyner tercih etmelisiniz. Katı ürünlerin de ne kadar boyutta ya da ne kadar ağırlıkta olduğu da konteyner seçiminde hayli önemlidir. Zaten firmaların standart yük konteynerlerinin yanı sıra bir da özel tasarım konteynerler satmalarındaki en önemli nedenlerden biri de bu ihtiyaçlardır. Sizler 20 FT Konteyner ihtiyacınız olan konteynerleri konuşmalısınız ve onlardan sizlerin ihtiyacınızı gidermelerini istemelisiniz. Ancak bu şekilde avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Genişlik Uzunluk Yükseklik Hacim Boş Ağırlık Yük Kapasitesi
2,35 m 5,90 m 2,37 m 33 m³ 2.300 kg 21.770 kg

Yük konteynerlerinin en sık kullanım yeri deniz taşımacılığıdır. Yani ülkemizde pek çok liman olduğu için bu limanlardan yükler gemilere yükleniyor ve deniz aşırı ülkelere ulaştırılıyor. Deniz denilince denizin ne getireceği belli olur mu? Tabi ki de olmaz. Fırtınalar, dalgalar derken ürünlerinizi korumanız gerekiyor. Bu nedenle de öncelikle 20 Feet Konteyner aracılığı ile dayanımı en yüksek olan konteynerleri seçmelisiniz. 20 lik konteyner olarak bilinen bu konteynerler en çok satılan yük konteynerlerinden biridir. Hava taşımacılığı için ise önemli olan konteynerlerin hafif olmasıdır. Yani alüminyumdan yapılan konteynerler hava taşımacılığı için çok daha uygundur. Görüldüğü üzere sadece ne taşıyacağınız değil, hangi yol ile taşıyacağınız da oldukça önemlidir.

 

Çünkü sizlerin hem ürünlerinizi korumak hem de bu taşımacılıklardan maddi kazanç elde edebilmek için konteynerlerin de amacınıza hizmet etmesi önemlidir. Bu nedenle de her zaman 20 FT Konteyner, sizler için büyük bir önem teşkil eder. Bu firmaların aynı zamanda da sizlere garanti kapsamında ürün sunmaları da önemlidir. Her ne kadar konteynerlerin ömürleri uzun, dayanımlar fazla olsa da oluşabilecek bir problemde teknik destek alabilmelisiniz. Bu yüzden de mutlaka sizlere garanti kapsamı sunan ve her türlü sorununuzda yanınızda olacak olan firmalara yönelmelisiniz.