Prefabrik Ev Modelleri

Marmara

Marmara prefabrik ev, hizmet verdiğimiz şehirlerin listelendiği kategoridir. Prefabrik ev fiyatları sitemizde yer almaktadır.

Yalova Prefabrik Ev
Marmara

Yalova Prefabrik Ev

Yalova 270 bin nüfusa sahip ve Marmara bölgesinde yer alan şehirdir. Denize kıyısı olmasından dolayı havası ılıman ve turistik açıdan zengin bir yapıya sahiptir. Ayrıca etrafında yer alan illerin de etkisiyle geçiş yolları üzerinde bulunmaktadır. Ayrıca doğal güzellikleri bulunduğu için sıkça tercih edilen ve göz önünde olan bir ilimizdir. Yalova prefabrik ev, tüm Yalovalılar için sunduğumuz projemizdir. Fabrikamızın bulunduğu bölgeye oldukça yakın olmasından dolayı burada bulunan hemşehrilerimizi satış ofisimize ziyarete bekliyoruz.

İnşasında fabrikasyon malzemenin kullanıldığı yapılar prefabrik olarak tanımlanır. Bu yapılardan bir tanesi ev inşası olmakla beraber prefabrik evler oldukça tercih edilen yapılanmalardan biridir. En fazla iki katlı olarak yapımına izin verilmektedir. Beton zeminin üzerine oturtulan çeşitli fabrikasyon parçalar ile inşası yapıldığı için maliyeti de oldukça uygundur. Prefabrik ev yapılarının en önemli özelliği ekonomik olmasıdır.

Prefabrik Ev Fiyatları Yalova

Kolay işçilik de ekonomik olmasındaki etmenlerden bir tanesidir. Kısa sürede inşasının yapılabiliyor olması özellikle depremzedeler için bulunmaz bir fırsat oluşturulmasını sağlar. Prefabrik ev yapılanmasının kullanıcısına sağladığı en büyük avantaj zamandan ve paradan tasarruf ettirmesidir. İstenilen projeye ve plana göre şekillendirilmesi aynı zamanda istenilen zemin büyüklüğüne göre oluşturulmasını da sağlar. Prefabrik yapıların avantajlarından biri olarak bilinen çevre duyarlılığı, birçok kişinin bu yapılanmalara yönelmesine neden olmuştur.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Yalova prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Yalova, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Yalova

Yalova’nın 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik evleri yapıyoruz. Bunlar:

 • Altınova
 • Armutlu
 • Çiftlikköy
 • Çınarcık
 • Merkez
 • Termal

Duvar ve çatı kaplamalarında kullanılan malzemelerin kişinin zevkine göre şekillenebilmesi de sunduğu avantajlardan biridir. Depreme dayanıklı olması da Türkiye gibi deprem kuşağında yer alan ülkelerde zararın minimuma indirilmesini ve can kaybının önlenmesini sağlar. Yalova prefabrik ev, normal inşaat işleminde olduğu gibi ruhsatın alınması gerekir. Hastaneler, ofisler, şantiye binaları, spor salonları, soyunma odaları, depolar, okullar vb. daha pek çok alanda kullanılabilen prefabrik yapılar kullanış bakımından da tuğladan örülmüş bir evden farksız olmaktadır. Uzun ömürlü kullanımı ile beraber tercih edilen yapılanmalardan biridir.

Tekirdağ Prefabrik Ev
Marmara

Tekirdağ Prefabrik Ev

Tekirdağ, nüfusu 1 milyon 50 bin olan ve Marmara bölgesinde yer alan güzel ve büyük bir şehirdir. Doğası ve deniziyle birlikte bir uyum içinde tüm halkın keyfini yerine getiren bu ilimize çevre şehirlerden tatil ve turistik açıdan rağbet oldukça fazladır. Tekirdağ prefabrik ev, Tekirdağlı müşterilerimiz için sunduğumuz projemizdir.

İlk bakışta normal inşa edilen bir evden farksız görünen prefabrik evler son yıllarda en çok rağbet gösterilen ev modeli olmuştur. Depreme karşı dayanıklı olan bu tarz evler ısı yalıtımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Cam, çerçeve ve kapı gibi alanlarının da olduğu prefabrik ev modelleri için doğru firma ile anlaşmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Elektrik ve su gibi aksamlarının da kolaylıkla ulaştırılabildiği prefabrik evler işinizi kolaylaştıracaktır. Prefabrik ev çeşitleri tek, iki ve üç katlı olarak tasarlanıp imal edilmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Tekirdağ

Prefabrik evler yeni sahiplerini bulmaktadır. Bahçelerin kullanımını kolaylaştıran prefabrik ev tasarımları için kendi taleplerinizi de açıkça gösterebilirsiniz. Talep edilen ebatta tüm prefabrik evler kullanıcıları ile buluşuyor. Prefabrik ev modelleri için resmi internet sitesinden tüm çeşitleri dikkatlice inceleyebilirsiniz. Konteyner tarzı olan bu evler istendiği zaman özel araçlarla bahçelere, tarlalara, alanlara ve geniş arazilere monte ettirilir.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Tekirdağ prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Tekirdağ, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Tekirdağ

Tekirdağ’ın 11 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Çerkezköy
 • Çorlu
 • Ergene
 • Hayrabolu
 • Kapaklı
 • Malkara
 • Marmaraereğlisi
 • Muratlı
 • Saray
 • Şarköy
 • Süleymanpaşa

Bahçelerde, tarlalarda, inşaat alanlarında ve istenilen her yere Tekirdağ prefabrik ev modellerinin kurulumu firma ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm Türkiye’de prefabrik ev temini için en uygun firmalarla irtibata geçmek en mantıklı karardır. Tek katlı bu tarz evlerin içleri daha küçük ve kullanışlı bir yapıdadır. En uygun fiyatlarla şık, modern ve kullanılabilir bu özel evlere sahip olabilirsiniz. İnşaat detayı ile uğraşmak istemeyenlerin tek tercih, prefabrik ev modelleridir.

Sakarya Prefabrik Ev
Marmara

Sakarya Prefabrik Ev

Sakarya, 1 milyonun üzerinde nüfusu olan ve Marmara bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Büyük şehirlere olan yakınlığıyla birlikte sahil şehri olması burayı oldukça popüler ve tercih sebebi bir hale getirmektedir. Turizm açısından elverişli hava şartları ve toprak yapısına ek olarak doğası ve doğal güzellikleriyle de şehre gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Sanayi açısından oldukça gelişmiş olan Sakarya’da evlerimize ilgi yoğundur. Sakarya prefabrik ev, tüm Sakaryalılar için sunduğumuz projemizdir. Fabrikamıza ve satış ofisimize yakın olmasından dolayı müşterilerimiz Sakarya’dan gelmektedir.

Henüz Türkiye’de fazla yaygın olmasa da Dünya’nın birçok ülkesinde kullanışlı ve pratik olması nedeni ile tercih edilen prefabrik evleri, ülkemizde de kullanıcısına sağladığı avantajlar nedeni ile hızla yayılıyor. Betonarme evlere kıyasla fiyat da dahil birçok avantaj sağlayan prefabrik ev kullanım alanı genişliği bakımından da oldukça zengindir. Ev olarak kullanılmasının yanı sıra ofis ve kurumsal bine olarak da kullanımı mümkün olan Sakarya prefabrik ev, ısı yalıtımı nedeni ile de tercih edilmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Sakarya

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Sakarya prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Sakarya, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Bir eve ihtiyaç duyulduğunda kısa sürede ortaya çıkmasının tek yolu olan prefabrik evlerde ek bir oda veya kat çıkılmak istenildiğinde bu işlem herhangi bir yıkım yapılmadan gerçekleştirilebilir. İstenildiği zaman yerinin değiştirilmesinin de mümkün olduğu Sakarya prefabrik evleri, kullanıcısına büyük avantaj sağlar.

Prefabrik Ev Sakarya

Sakarya’nın 16 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Adapazarı
 • Akyazı
 • Arifiye
 • Erenler
 • Ferizli
 • Geyve
 • Hendek
 • Karapürçek
 • Karasu
 • Kaynarca
 • Kocaali
 • Pamukova
 • Sapanca
 • Serdivan
 • Söğütlü
 • Taraklı

Bu taşıma işlemi betonarme evlerde mümkün değildir. Hızlı bir şekilde yapımının tamamlanması ve satın alma uygunluğu ile de birçok kişiye cazip gelen Sakarya prefabrik ev, kısa sürede oturuma uygun hale gelmektedir. Betonarme evlerin yapımı bazı durumlarda aylarca sürebiliyor. Ancak bu durum prefabrik evlerde bir hafta 10 güne kadar düşüyor. Oda sayısı ve yapıldığı yere göre daha da artan veya azalan bu süre sonunda prefabrik ev sahibi olmak isteyen kişi satıcı firmadan anahtar teslim alarak evinde güvenilir şekilde uzun yıllar boyunca oturabilir. Yapımında kullanılan kaliteli malzemeler prefabrik evlerin depremlerde dahi dayanıklı olmalarını sağlamaktadır.

Kırklareli Prefabrik Ev
Marmara

Kırklareli Prefabrik Ev

Kırklareli, 400 bin nüfusa sahip ve Marmara bölgesinde yer alan güzel bir şehrimizdir. Ülke sınırımızda yer almaktadır ve turistler açısından el verişli toprak yapısı ve şehir mimarisi ile dikkatleri üstüne çekmeyi daima başarmıştır. Kırklareli prefabrik ev, Kırklarelili müşterilerimize sunduğumuz projemizdir.

Günümüz de her şeyin bir alternatifi bulunuyor. Tüm ürünlerde hem maliyetli hem hesaplı ürün bulma imkanı mevcuttur. Tam da burada insan yaşamının büyük bir kısmını geçirdiği evler gündeme geliyor. Betonarme evlerin maliyetli olduğu herkesçe biliniyor. Peki, buna alternatif fiyatlar daha ekonomik yapılar olduğu biliniyor mu? Evet, kesinlikle prefabrik ev modelleri oldukça hesaplı ve alıcısını maddi olarak zorlanmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Kırklareli

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Kırklareli prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kırklareli, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Herkes bir ev yapmak ister ancak istediği evi yaptırmak maddi açıdan kişileri zorlayabilir. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri hem hesaplı hem de çokça seçenek bulunduruyor. İstediğiniz modeli belirliyorsunuz ve proje aşamasında yaptıracağınız ev hakkında firma size bir fiyat veriyor. Daha sonra istediğiniz ürünün parçaları fabrikadan size teslim ediliyor. İnşa edilecek olan Kırklareli prefabrik ev, düz bir zemin üzerine ya da bir temel üzerine yerleştiriliyor. İlk etapta iskeleti yerleştirilen evin daha sonra parçaları birleştirilerek iskeletin üzerine oturtuluyor.

Prefabrik Ev Kırklareli

Kırklareli’nin 8 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Babaeski
 • Demirköy
 • Kofçaz
 • Lüleburgaz
 • Merkez
 • Pehlivanköy
 • Pınarhisar
 • Vize

Kırklareli prefabrik ev, inşa edildikten sonra betonarme evler gibi tadilatı ve ekleme yapma olanağı konusunda maliyetli değildir. Dilediğinde evin parçaları sökülerek yeni bir oda ya da mutfak ekleme yapılabilir. Bunun dışında prefabrik evlerin montaj esası ile inşa edildiği için daha sonra parçalar sökülerek başka yere transfer edilebilir. Kullanım ömürleri ile de tercih sebebi olan prefabrik evler ortalama 50 yıldır. Genellikle tek kat olarak yapılan bu evler iki katlı olarak da yapılabilir.

İstanbul Prefabrik Ev
Marmara

İstanbul Prefabrik Ev

İstanbul, Türkiye’nin nüfus ve gelişmişlik açısından en büyük şehridir. Marmara bölgesinde yer alan İstanbul, tarih boyunca birçok milletin sahip olmak istediği ve yaşamak istediği güzide topraktır. Her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan bu şehrimiz için İstanbul prefabrik ev, büyük bir öneme sahiptir. Deprem bölgesi içerisinde yer alan ve daha önce bu durumdan etkilenen şehrimiz için depreme dayanıklı prefabrik evleri siz değerli müşterilerimiz için sunduk. İstanbul, 16 milyon nüfusa sahiptir. Bu kadar kalabalık olan şehirde bu tür ihtiyaçlar her zaman bulunmaktadır.

Prefabrik evleri, tüm parçalarının fabrikalarda hazır hale getirildiği ve bu parçaların planlanan alana nakil edilerek, birleştirilmesi ile ortaya çıkartılan yapılar veya konutlardır. Başka bir ifade ile tanımlayacak olursak, kapı, pencere, duvar ve diğer tüm parçaların fabrikada üretildikten sonra, konutun inşa edileceği beton platforma monte edilmesi ile meydana getirilen konut türüdür. Her türlü ihtiyaca yönelik olarak detaylandırılarak tasarlanabilen prefabrik yapılarda, güncel yönetmelikler dikkate alınmak koşuluyla projelendirme yapılmalıdır. İstanbul prefabrik ev, her iklim koşuluna uygun, sağlıklı, sağlam ve estetik görünüme sahip yapılardır ve hafif malzemeden üretilmiş olması, çok katlı olmaması gibi durumlar göz önüne alındığında, ülkemizin bir gerçeği olan deprem gibi doğa olaylarına karşı oldukça güvenilir yapılardır.

Prefabrik Ev Fiyatları İstanbul

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

İstanbul prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev İstanbul, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

İstanbul prefabrik ev, betonarme konutlara oranla çok daha hızlı ısınabilme özelliğine sahiptir ve yapım aşamasında kullanılan yalıtım malzemeleri sayesinde ısıdan tasarruf sağlıyor. Betonarme yapılara göre çok daha ekonomik bir seçenek oluşturuyor. Günümüzün betonarme evlerinden sıkılan bireyler, çeşitli yerlerde, doğa ile iç içe alanlarda ikamet edebilmek adına prefabrik ev projeleri tercih edebiliyor. Prefabrik ev, kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda planlanarak inşa edilebildiği için oldukça kullanışlı ve ekonomik yapılardır. Konutların birkaç çeşidi bulunmaktadır ve prefabrik ev fiyatları buna göre değişkenlik gösterir. Bunlar; tek katlı prefabrik evler, çift katlı prefabrik evler, özel projelendirilen yapılardır.

Prefabrik Ev İstanbul

İstanbul’un 39 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamında prefabrik evler yapıyoruz. Bu ilçeler şunlardır:

 • Adalar
 • Arnavutköy
 • Ataşehir
 • Avcılar
 • Bağcılar
 • Bahçelievler
 • Bakırköy
 • Başakşehir
 • Bayrampaşa
 • Beşiktaş
 • Beykoz
 • Beylikdüzü
 • Beyoğlu
 • Büyükçekmece
 • Çatalca
 • Çekmeköy
 • Esenler
 • Esenyurt
 • Eyüpsultan
 • Fatih
 • Gaziosmanpaşa
 • Güngören
 • Kadıköy
 • Kağıthane
 • Kartal
 • Küçükçekmece
 • Maltepe
 • Pendik
 • Sancaktepe
 • Sarıyer
 • Şile
 • Silivri
 • Şişli
 • Sultanbeyli
 • Sultangazi
 • Tuzla
 • Ümraniye
 • Üsküdar
 • Zeytinburnu

Prefabrik yapılar; şık, estetik, sağlam ve güvenilir olmasının yanında, inşa aşamasının pratik olması ve hızlı bir kurulum yapılabilmesi, kısa sürede kullanıma açılabilmesi açısından oldukça avantajlıdır. Bunun yanında prafabrik evlerde parçaların değiştirilmesi daha az masrafla ve daha kısa sürede tamamlanabiliyor. Piyasada prefabrik ev fiyatları ve modelleri çeşitlilik gösterdiğinden, her bütçeye uygun prefabrik yapı bulunabiliyor. İstanbul prefabrik ev, bir yerden başka bir yere taşınması mümkün olabildiği gibi, betonarme yapılarda mümkün olmayan bir durum olarak avantaj sağlıyor. Betonarme evlerde, deprem esnasında duvarların yıkılması veya çatlaması gibi durumlar söz konusu olabilirken, İstanbul prefabrik evleri, bu konuda güvenlik ön plana çıkıyor.

Edirne Prefabrik Ev
Marmara

Edirne Prefabrik Ev

Edirne, 410 bin nüfusa sahip ve Marmara bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Ülkemizin batı bölümünde yer almakta ve sınırda bulunmaktadır. Edirne prefabrik ev, tüm Edirneliler için sunduğumuz hizmetimizdir. Prefabrik evleri, parçaları hazır olarak alınıp beton zemine montajı yapılan ev türleridir. Yurt dışında yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Son yıllarda ülkemizde kullanımı daha yaygınlaşmıştır.

Prefabrik ev parçaları fabrikalarda hazır olarak üretilir. Duvarlar, kapı, pencere gibi eve ait her parça montajı yapılacak alana getirilir ve çelik iskelet üzerine montaj edilir. En fazla 3 kata kadar ev yapılabilme özelliği vardır. Edirne prefabrik ev için malzemelerin kullanışlı ve montajı kolaydır. Tıpkı beton yapılar gibi imar izni alınması gerekir. Elektrik ve su tesisatı döşenebilir. Normal beton yapılardan hiç bir farkı yoktur.

Prefabrik Ev Fiyatları Edirne

Maliyeti çok uygun olduğu İçin yaygın olarak kullanım alanına sahiptir. Tek katlı veya iki katlı şeklinde kullanım alanına sahiptir. Depreme karşı oldukça dayanıklıdır ve deprem bölgelerinde tercih edilen konut tipleridir. Ses ve ısı yalıtımı yapılarak enerjiden tasarruf sağlarlar. Sökülüp başka bir yere tekrar montajı yapılabilir. İstenilen ölçülerde üretimi yapılabilir. Oda genişliği istenildiği anda genişletilebilir. Edirne prefabrik ev fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgiyi sizler için derledik.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 34.500 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Edirne prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 76.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 124.700 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Edirne, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Edirne

Edirne’nin 9 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik evleri yapıyoruz. Bunlar:

 • Enez
 • Havsa
 • İpsala
 • Keşan
 • Lalapaşa
 • Meriç
 • Merkez
 • Süloğlu
 • Uzunköprü

Edirne prefabrik ev, yapımında kullanılan malzemeler çevreye ve insan sağlığına zarar vermez. Evi yapmak İçin uzun süre beklemek gerekmez. Kısa süre içinde ev inşa edilebilir. Çatısına Güneş enerjisi yerleştirilebilir. Usta, boyacı, tesisatçı gerektirmez ve buda maliyeti daha çok düşürür. İklim şartlarına uygun üretildiği için her bölge için kullanım alanına sahiptir. Evin dış görünüşü istenildiği gibi dizayn edilebilir.

Çanakkale Prefabrik Ev
Marmara

Çanakkale Prefabrik Ev

Çanakkale, 550 bin nüfusuyla Marmara bölgesinde yer alan ve önemli bir boğaza sahip olan şehrimizdir. Tarihte çok önemli olaylara ev sahipliği yapmıştır. Kendine ait adaları bulunan ve turizm açısından da oldukça elverişli olan bu şehre Çanakkale prefabrik ev, adeta imkan olmuştur. Çünkü toprak yapısı prefabrik evleri açısından çok uygundur.

Evler, bir yandan insanların yaşam alanı olurken bir yandan da çok ciddi bir yatırım olarak görülüyor. Bu sebeple de insanlar bir yandan ekonomik bir yandan da çok avantajlı bir eve sahip olmak istiyorlar. Son dönemde birçok kişi evlerinde prefabrik sistemini tercih ediyor. Çok kısa sürede üretilebilen prefabrik ev güvenlik açısından herhangi bir tehdit oluşturmadığı için insanlar gönül rahatlığıyla evlerinde yaşayabiliyorlar. Betondan ya da ahşaptan yapılan evlere göre farklı bir sistem kullanılan bu evlerde malzemeler fabrikada üretilerek evin kurulacağı alana getiriliyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Çanakkale

Çanakkale prefabrik ev, deprem döneminde sıklıkla kullanıldığından insanlar, yalnızca küçük ebatlarda bu evlerin olabildiğini düşünüyorlar. Ancak bu evler, herhangi bir sınır olmadan birçok farklı ebatta üretilebiliyor. Bunun için arsaya uygun planlar çizilirken kısa süre içerisinde üretimler gerçekleştirilerek gerekli alanlara taşıması yapılıyor. Hemen sonrasında da montaj işlemleri kullanılarak inşaatın tamamlanması sağlanıyor.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 34.500 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 76.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 124.700 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Çanakkale, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Çanakkale

Çanakkale’nin 12 ilçesi vardır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Ayvacık
 • Bayramiç
 • Biga
 • Bozcaada
 • Çan
 • Eceabat
 • Ezine
 • Gelibolu
 • Gökçeada
 • Lapseki
 • Merkez
 • Yenice

Çanakkale prefabrik ev, hangi malzemeden yapılırsa yapılsın belirli bir süre sonrasında yıkılması ya da farklı yöntemler ile yenilenmesi gerekiyor. Prefabrik ev satın almayı düşünen kişiler de evin ömrünün ne kadar olduğu konusunda endişe edebilirken uzmanlar bu evlerin 50 sene boyunca gönül rahatlığıyla kullanılabileceğini belirtiyor. Aileleri için harika bir eve sahip olmak isteyen kişiler, rahatlıkla bu evleri tercih ederek bir ömür boyu bu evlerde yaşayabiliyor.

Kocaeli Prefabrik Ev
Marmara

Kocaeli Prefabrik Ev

Kocaeli, Marmara bölgesinde yer alan ve nüfusu 1 milyon 900 binin üzerinde olan büyük şehirdir. Sanayi bakımından Türkiye’nin birçok büyük markasını bünyesinde barındırmakla birlikte birçok insana iş imkanı da sağlanan bu ilde prefabrik ev oldukça meşhurdur. Fabrikamızın yer aldığı Cumhuriyet mahallesi, Güney Yan Yol caddesi, no: 24 Gebze/Kocaeli adresi ile birlikte müşterilerimize kendi şehrimizde imalatımızı ve örnek evlerimizi gösterme imkanı sağlıyoruz. Teşhir amacıyla satış ofisinin yanında yer alan showroom evlerimiz ile müşterilerimiz örnek prefabrik evleri gezebiliyor ve kararını veriyor. Kocaeli prefabrik ev, vatandaşlarımıza kendi şehirlerinde imal edilen evleri gösterdiğimiz ve imalat-montaj işlemlerini gerçekleştirdiğimiz iştir. Kocaeli’nin tüm ilçe ve mahallelerine istediğiniz projeyi yapmaktayız. Bu kapsamda büyük projeler yapmanın yanı sıra müşterilerimizi de ev sahibi yapıyoruz.

Türkiye’nin en büyük prefabrik ev fabrikasında istediğiniz evi imal ettirebilirsiniz. Kullanışlı olması ve rahatlığı ile dikkat çeken prefabrik ev modelleri, birçok alanda belli yapılar için kullanılmaktadır. Peki, prefabrik ev nedir? Neden bu evler tercih edilmelidir? Prefabrik yapıların kullanışlı ve ucuz olması, kişiler tarafından tercih edilme sebepleri arasındadır. Bunların dışında prefabrik ev, dayanıklıdır ve ihtiyaçlara göre tasarlanabilir özelliktedir. Modüler sistem ile üretilen bu evler kişilerin istediği boyutlarda ve istenilen tasarıma yönelik olarak oluşturulabilir.

Prefabrik Ev Fiyatları Kocaeli

Kocaeli prefabrik ev fiyatları ve modelleri sitemizde yer almaktadır dilediğiniz evi inceleyebilir ve kararını verebilirsiniz. Kısaca bahsetmek gerekirse çizimini ve projelerini hazırladığımız toplamda 33 tane prefabrik ev projeleri bulunmaktadır. Prefabrik ev fiyatları Kocaeli, oldukça uygun fiyatlandırma yapılarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Kocaeli prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kocaeli, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Kocaeli

Kocaeli’nin 12 ilçesine de prefabrik ev yapmaktayız. Bu ilçeler:

 • Başiskele
 • Çayırova
 • Darıca
 • Derince
 • Dilovası
 • Gebze
 • Gölcük
 • İzmit
 • Kandıra
 • Karamürsel
 • Kartepe
 • Körfez

Çok büyük prefabrik evleri olabileceği gibi çok küçük evler de tercih edebilirsiniz. Tabi ki bunların arasında fiyat farklılıkları da olacaktır. Kocaeli prefabrik ev, istenilen yere taşınabilir ve bir evin ömrü minimum 40 ile 70 yıl arasındadır. Bunların haricinde prefabrik evler villa tarzından tek katlı ya da çift katlı tarza kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız, siz değerli müşterilerimiz için tüm gayretiyle çalışmalara devam etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hemen ev sahibi olmak için 0542 211 17 21 numaralı numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilecik Prefabrik Ev
Marmara

Bilecik Prefabrik Ev

Bilecik, Marmara bölgesinin güneyinde bulunan güzel ve tarihi bir şehirdir. 224 bin nüfusa sahip bu güzel şehirde prefabrik evleri için uygun bir toprak yapısı bulunmaktadır. Bundan dolayı Bilecik prefabrik ev projesini tüm Bilecikliler için sunuyoruz. Bir kişinin değerlendirmek istediği bir arsası olabilir. Bu arsa üzerine hem ucuz hem de kullanışlı bir ev yapmak isteyen kişinin isteğini yerine getirmesinin bir yolu vardır. Fabrikada parçaları ayrı ayrı üretilen, yapılacak yerde monte edilen prefabrik ev pek çok kişinin tercih ettiği evlerdir. Bu evler, ucuz olmasının yanında, kullanışlı olması gibi avantajlarıyla tercih edilmektedir.

İnsanların en fazla merak ettiği konulardan biri de budur. Prefabrik evlerin tek tip olup olmadığı merak edilir. Bunun cevabı ise, prefabrik evlerin aynı zamanda sağladığı avantajlardan biridir. Şöyle ki, bu evler, ayrı ayrı parçalar halinde imal edilip, yerinde monte edildiği için, isteğe göre farklı modellerde imal edilebilmektedir. Evin odaları, istendiği şekilde monte edilebildiği gibi, eve sonradan da ilaveler yapılabilmektedir. Bu sebeple, prefabrik evler, insanlara ciddi bir özgürlük sunmaktadır. Prefabrik ev Bilecik, tüm şehir için uygun yapıda imalatı ve montajı yapılabilen bir ürün grubudur.

Prefabrik Ev Fiyatları Bilecik

Bilecik prefabrik ev fiyatları 2019 yılı için 1+1 40 m2 ev için 34.500 TL’den başlayan fiyatlarla karşınıza çıkıyor. Tek katlı evlerde 166 metrekareye kadar, dubleks evlerde ise 2+1 82 m²’den başlayan ev modelleri 158 m²’ye kadar çıkabiliyor. Fiyatlar çift katlılarda ara kat şasesinden dolayı tek katlı aynı metrekareye sahip ev için 10 bin liranın üzerinde fark ediyor. En küçük dubleks evin fiyatı 76.400 lirayken 158 m² ev fiyatı 124.700 liradır. İndirime girmiş evlerde fiyatlar 2+1 70 m² için 47.200 TL, 3+1 80 m² için 52.750 TL’dir.

İstenen büyüklüğe göre üretilen Bilecik prefabrik ev aynı zamanda zeminin şartlarına göre üretilir. Üzerindeki zemine uygun malzemeden üretilir, sıcağa ve soğuğa karşı mukavemetlidir. Bununla beraber evlere, ısı ve ses izolasyonu yapılmaktadır. Yangın ile deprem konusunda dayanıklıdır. Bu noktada, evlerin imalatında uluslararası standartlar geçerlidir. Malzemenin cinsi, uygulanan teknik gibi faktörlere göre evlerin ömrü, 40 ile 70 sene arasında değişkenlik göstermektedir. Ucuz ve rahat prefabrik evleri, normal evlere kıyasla çok daha kolaydır.

Prefabrik Ev Bilecik İlçeleri

 • Bozüyük
 • Gölpazarı
 • İnhisar
 • Merkez
 • Osmaneli
 • Pazaryeri
 • Söğüt
 • Yenipazar

Bilecik’in 8 ilçesine de prefabrik ev yapılabiliyor. Bilecik prefabrik ev, sizler için kaliteyi ve hızlı imalat ve kurulumu vaat ediyor. Fabrikamıza gelerek imalata kendi gözleriniz ile tanık olabilirsiniz.

Balıkesir Prefabrik Ev
Marmara

Balıkesir Prefabrik Ev

Balıkesir, Marmara bölgesinin güneyinde yer alan nüfusu 1 milyon 250 bin olan ve hem Marmara denizine hem de Ege denizine kıyısı olan enfes bir turistik şehirdir. Güzel toprak yapısı ve doğası ile şehre gelenleri kendisine hayran bırakır. Balıkesir prefabrik ev, müşterilerimize yazlık ev yada istedikleri amaçla kullanmaları için sunduğumuz hizmettir.

Prefabrik ev, saha dışında üretilen bileşenlerden bir yapı oluşturmak için kullanılır. Bugün bile mimar ve tasarımcılarımız konsept olarak nasıl daha düşük maliyetli ve sürdürülebilir yaşam alanları keşfetmeye devam ediyor. Hizmetlerimiz herkesin kendi yapılandırmasını, özelleştirmesini ve çağrışımlarını hayata geçirmek için kolay olan Balıkesir prefabrik ev modelleri içindir. Tüm şekil ve boyutlar prefabrik evin ne kadar gelişmiş olduğunu gösterecektir.

Prefabrik Ev Fiyatları Balıkesir

Balıkesir prefabrik ev fiyatları, müşterilerimizin bütçesine uygun olarak hesaplanmış olup herkese hitap etmektedir. Tek katlı prefabrik ev fiyatları 34.250 TL’den başlayan fiyatlarla karşınıza çıkmaktadır. En küçük ev modelimiz 40 m² olup 1+1’dir. Dubleks prefabrik ev fiyatları 76.400 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerimize sunulmakta ve 82 m² lik alana sahip 2+1 villa modelidir. Kampanyalı 2 tane evin çizimi ve projesi hazırdır. Bunlar 70 m2 2+1 ve 80 m2 3+1 büyüklüğe sahip evlerdir. 1. model 47.200 lira, 2. model 52.750 liradır. Ayrıca 50.000 TL’ye ve 36 aya kadar taksitlendirme yaptığımız için müşterilerimiz bu konuda rahat etmektedir. Prefabrik ev Balıkesir, en güzel seçenekleri bulabileceğiniz kaliteye sahip evleri karşınıza çıkarmaktadır. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri sitemizde yer almaktadır. Tüm modellere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Balıkesir prefabrik evleri, özelleştirilebilir cepheler, çatı tipleri, kaplamalar, fikstürler, aydınlatma seçenekleri, güneş panelleri, rüzgar türbinleri, yağmur suyu toplama ve ısı pompaları entegre edebilecek özelliktedir. Güneş ışığına göre yönlendirilmiş ve yüksek performanslı pencerelere sahip, hava koşullarına dayanıklı prefabrik ev çeşitleri aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitlilikte sunulmaktadır. Entegre edilmiş ev cihazları örneğin hoparlör, spot ışıklar, termostat gibi ve havadar minimal iç mekâna yerleştirilmiş mobilyalar eşliğinde bir prefabrik eviniz olabilir. Ayrıca yerleşik oturma ve depolama, akıllı ev entegrasyonları, geri dönüşüm sistemi, akıllı sulama kontrolörü ve ev şarj istasyonu gibi sürdürülebilirlik konusunda düşünülmüş özellikler sizi hayran bırakacaktır.

Prefabrik ev ve binalar, afet kabartma yapılarından modüler evlere, ticari yapılardan inşaat yapılarına kadar çeşitli teknolojik ve maddi yenilikler gibi modüler ve düz paketlenmiş çağdaş mimarilere sahip olmak bir telefon kadar yakındır. Balıkesir prefabrik ev, sizin için ucuz ve bizim içinse montajı daha kolay ve hızlıdır. Tasarım söz konusu olduğunda aynı yaratıcı özgürlüğü sunma eğiliminde devam ediyoruz. Her zaman ödün vermeyen estetik anlamda yüksek işler gerçekleştiriyoruz.

Prefabrik Ev Balıkesir İlçeleri

Balıkesir’in 20 ilçesine de prefabrik ev yapıyoruz. Bu ilçeler şunlardır:

 • Altıeylül
 • Ayvalık
 • Balya
 • Bandırma
 • Bigadiç
 • Burhaniye
 • Dursunbey
 • Edremit
 • Erdek
 • Gömeç
 • Gönen
 • Havran
 • İvrindi
 • Karesi
 • Kepsut
 • Manyas
 • Marmara
 • Savaştepe
 • Sındırgı
 • Susurluk

Her biri diğerinden daha güzel olan bu ilçelerin tamamına Balıkesir prefabrik ev hizmetinden dolayı ev yapmaktayız. Gönül rahatlığıyla istediğiniz evi yaptırabilir, fabrikamıza gelerek imalatı kendiniz görebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir şey için lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.