İç Anadolu

İç Anadolu prefabrik ev, hizmet verdiğimiz şehirlerin listelendiği kategoridir. Prefabrik ev fiyatları sitemizde yer almaktadır.

Yozgat Prefabrik Ev
İç Anadolu

Yozgat Prefabrik Ev

Yozgat, 420 bin nüfusu bulunan ve İç Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Tarihi açıdan oldukça önemli bir değere sahip olması ve bulunduğu konumdan dolayı potansiyel vaat eden bir bölgededir. Gezilecek yerlerin fazlalılığı sayesinde turizm açısından zengindir. Yozgat prefabrik ev, Yozgatlılar için sunduğumuz projemizdir.

Prefabrik evler, dünyada ve Avrupa ülkelerinde uzun yıllardır yaygın olarak kullanılan hazır yapılardır. Ayrı olarak hazırlanan parçaların birleştirilmesi ile elde edilen bütün parçanın düz bir zemine oturtulması esasına dayanan prefabrik ev ülkemize ise 1999 Marmara depremi sonrasında popüler olmuştur. Prefabrik ev malzemeleri fabrikasyon olup birinci kalite malzemelerdir. Hatta betonarme evlere göre prefabrik evlerde kullanılan ısı yalıtımları çok daha modern malzemelerden elde edildiği için ısı yalıtımı konusunda oldukça başarılıdır.

Prefabrik Ev Fiyatları Yozgat

Tek katlı ya da dubleks ev şeklinde tasarlanan prefabrik evlerin inşaatına göre kullanılan malzemeler farklı olabilir. Genel olarak bahçe evi, villa tipi ve çeşitli mimari tasarımlarında kullanılan prefabrik yapılar kamu kurum ve kuruluşlarının tahliyesi sırasında okul, hastane gibi yapılar olarak da kullanılır. Son zamanların popüler yapıları arasında olan prefabrik ev betonarme ev yapımına göre oldukça ekonomiktir. Hem insan gücünden hem zamandan hem de parasal anlamda tasarruf sağlar. Bununla birlikte kullanım ömrü olarak da dikkatleri üzerine çeken prefabrik yapıların montajında kullanılacak parça sayısı ve modeli kişilerin istediği evin mimarisine göre değişir.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Yozgat prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Yozgat oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Yozgat

Yozgat’ın 14 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik evler yapıyoruz. Bunlar:

 • Akdağmadeni
 • Aydıncık
 • Boğazlıyan
 • Çandır
 • Çayıralan
 • Çekerek
 • Kadışehri
 • Merkez
 • Saraykent
 • Sarıkaya
 • Şefaatli
 • Sorgun
 • Yenifakılı
 • Yerköy

Depreme dayanıklı olan Yozgat prefabrik ev modellerinin bir yerden başka bir yere nakledilmesi mümkündür. Bunun için parçalara ayrılan evler daha sonra tekrar birleştirilebilir. Prefabrik yapılarda kullanılacak olan prefabrik malzemeler montajı yapılmadan henüz fabrikada iken dayanıklılığının kontrolü için bir takım testlerden geçer. Isı yalıtımı konusunda da oldukça başarılı yapılardır.

Sivas Prefabrik Ev
İç Anadolu

Sivas Prefabrik Ev

Sivas, İç Anadolu bölgesinde yer alan ve nüfusu 650 binin üzerinde olan güzel bir şehirdir. Yapı itibariyle oldukça güzel bir il olan Sivas, tarih boyunca ilgi odağı olmayı başarmıştır. Ayrıca hemşehrilerimiz başka şehirlerde de yaşamaktadır ve kültürünü başka yerlere de yaymaktadır. Sivas prefabrik ev, Sivaslılar için sunduğumuz projemizdir.

Dünyada uzun yıllardır yaygın bir kullanım alanına sahip olan prefabrik ev yapıları ülkemizde deprem sonrasında kullanılmaya başlanmıştır. Bu dönemde evlerini kaybeden depremzedeler için hızlı ve pratik çözüm sunan prefabrik evler oldukça rağbet görmüş ve devlet tarafından da vatandaşlara tahsis edilmiştir. Prefabrik yapılar betonarme inşaat ile yapılan tüm yapılarda kullanılmaya uygundur.

Prefabrik Ev Fiyatları Sivas

Günümüzde kullanım alanı giderek yaygınlaşan prefabrik yapılar bina, hastane, okul gibi alanlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmış fabrikasyon malzemelerdir. Sivas prefabrik ev, düz bir zemin üzerine fabrikada çıkan tüm malzemelerin birleştirilmesi ile oturtulan sistemlerdir. Teknolojik gelişmeler ile prefabrik yapıların kalitesi artırılmıştır. Dolayısı ile rüzgar, ses ve ısı yalıtımı konusunda gayet başarılı yapılardır. Bunun yanında ortalama 50 ile 70 yıl arası bir süre de kullanım ömrü vardır.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Sivas prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Sivas, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Sivas

Sivas’ın 17 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Akıncılar
 • Altınyayla
 • Divriği
 • Doğanşar
 • Gemerek
 • Gölova
 • Gürün
 • Hafik
 • İmranlı
 • Kangal
 • Koyulhisar
 • Merkez
 • Şarkışla
 • Suşehri
 • Ulaş
 • Yıldızeli
 • Zara

Sivas prefabrik ev, betonarme yapılara göre inşaatı daha kısa sürede biten, daha az personelin çalışmasına olanak tanıyan kurulumu ve montajı hem kolay hem de ekonomik olan yapılardır. Ayrıca demontaj imkanı sayesinde ihtiyaç halinde başka bir mekana transfer fırsatı sağlayan prefabrik yapılar kolaylıkla parçalarına ayrılabilir. Arzu edilmesi halinde oda ya da mutfak gibi bölmelerin sayısı artırılmak amacıyla ekme yapılabilir. Özellikle depreme dayanıklılığı ile ülkemizde yaygınlaşan prefabrik yapılar doğal afetlere karşı oldukça dayanıklıdır. Kullanım kolaylığı sağlaması ve standartlara uygun olması maksadıyla en fazla iki katlı olması en makul olanıdır.

Niğde Prefabrik Ev
İç Anadolu

Niğde Prefabrik Ev

Niğde, 400 bine yakın nüfusu olan ve İç Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Güneye yakın konumda bulunmakta olup dört bir tarafında büyük şehirler vardır. Bundan dolayı geçiş yolları üzerinde olmasının da getirmiş olduğu avantaj ile uğrak şehirlerden birisi olmaktadır. Kendine has kültürünün de vermiş olduğu etki ile evlerimize bir hayli yoğun ilgi göstermektedirler. Niğde prefabrik ev, Niğdeliler için sunduğumuz projemizdir. Ürünlerimizi yakından görmek için sizleri satış ofislerimize davet ediyoruz.

Prefabrik evler inşaat gerektirmeyen sadece hazır halde geniş arazilerin üstüne monte edilen en kullanışlı ev yapısıdır. Genelde tek katlı olarak tercih edilen prefabrik ev çeşitleri isteğe bağlı olarak iki veya üç katlı olarak da imal edilmektedir. Prefabrik tarzı evlerin çok fazla istenmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Kurulum kolaylığı, ısı yalıtımı olması nedeniyle rahat yaşam alanı ve istenilen alana tek hamleyle monte edilme fırsatı sayesinde en uygun fiyatlarla Niğde prefabrik ev modellerine sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları Niğde

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Niğde prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Niğde, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik yapılar için görsellerden inceleme yapıp isteğinizi hemen bildirebilirsiniz. Arsalar, geniş araziler, bahçeler ve daha birçok açık alanda kurulan prefabrik ev tarzları için gerekli araştırmaları yapabilirsiniz. Müşterilerin isteği üzerine çizilen ve kısa sürede imalatı yapılan prefabrik evler tam size ve ailenize göredir. Çok farklı tasarımlara sahip olan prefabrik evler isteğe göre değişik renklerle boyanmaktadır. Prefabrik ev, pratik kullanıma çok uygun ev tarzıdır. İlk etapta kulağa çok basit bir ev izlenimi veren prefabrik evler şık tasarımlarıyla ilgi odağı olmuştur.

Prefabrik Ev Niğde

Niğde’nin 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Altunhisar
 • Bor
 • Çamardı
 • Çiftlik
 • Merkez
 • Ulukışla

Mutfak, banyo, lavabo, duş gibi bölümleriyle prefabrik evler kullanıma hazır hale gelmiştir. Prefabrik ev modellerinin büyüklüğüne göre farklı fiyatlandırılmaktadır. Şık, modern ve kullanışlı yapısı ile sıkça talep edilen prefabrik evler doğru yerde oldukları sürece çok beğenilmektedir. Çok fonksiyonlu seçenekleriyle Niğde prefabrik ev için anında ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çağdaş ev yapısını en güzel simgelemektedirler.

Nevşehir Prefabrik Ev
İç Anadolu

Nevşehir Prefabrik Ev

Nevşehir, 300 bin nüfusa sahip ve İç Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Turizm açısından çok verimli olan şehrimizde gezilecek birçok yer olmakla beraber gezi balonları Nevşehir’in sembolü olmuştur. Etraf şehirler ile olan etkileşimi sayesinde hem yurt içi hem de yurt dışından insanlar bu ilimizi görmeye geliyor. Nevşehir prefabrik ev, Nevşehirliler için sunduğumuz projemizdir. Malzeme kalitesinden ödün vermediğimiz imalat sürecine şahit olmak için sizleri showroom binamıza ve fabrikamıza bekliyoruz.

Prefabrik ev kullanımı giderek yaygınlaşarak en üst seviyeye ulaşmıştır. Bu kapsamda birçok üretici firma gelen talepleri değerlendirmeye alırken en kaliteli prefabrik yapılar için gerekli koşulları sağlamaktadır. Bu tarz evler diğer evlere nazaran daha kolay kurulumu olan ve kullanılan ev tipine sahiptir. Prefabrik evler istenilen boyut ve modelde imal edilmektedir. Birçok açıdan avantaja sahip olan Nevşehir prefabrik ev modelleri için bu siteden fikir alınabilmektedir. Tarla, bahçe ve arsaların içine kurulumu yapılan prefabrik evler detaya gerek bırakmaksızın kurulum kolaylığı ile hemen kullanılmaya başlamaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Nevşehir

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Nevşehir prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Nevşehir, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik evleri için gerekli araştırmayı yaptıktan sonra en ideal büyüklükteki ev tasarımını seçme hakkına sahip olabilirsiniz. Hayalinizdeki evin tasarımı için prefabrik modelini istediğiniz an kullanabilirsiniz. Tek, iki veya üç katlı dahi olan prefabrik evler en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Anahtar teslim prefabrik ev tasarımları için son teknolojiler kullanılmaktadır. Geniş bahçelere kurulan prefabrik ev tarzları için hayal gücünüzü yansıtabilirsiniz.

Prefabrik Ev Nevşehir

Nevşehir’in 8 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Acıgöl
 • Avanos
 • Derinkuyu
 • Gülşehir
 • Hacıbektaş
 • Kozaklı
 • Merkez
 • Ürgüp

Normal şartlarda ev yapımı zorlu bir süreç olduğundan genelde prefabrik ev tercihi yapılmaktadır. Isıyı içeriye geçirmeyen ve sağlıklı malzemelerden üretilen Nevşehir prefabrik ev için siteden detaylı bilgi alınabilir. Uygun fiyatlarla anında prefabrik evlere sahip olunmaktadır. Modern, şık ve kullanışlı yapısı ile bu evler yüzlerce kişi tarafından tercih edilip kurulumu sağlanmaktadır. Her ayrıntının düşünüldüğü prefabrik evlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Konya Prefabrik Ev
İç Anadolu

Konya Prefabrik Ev

Konya, 2 milyon 250 bine yakın nüfusu olan ve İç Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehrimizdir. Yüz ölçümü olarak Türkiye’nin en büyük şehri olmakla beraber bu açıdan birçok ülkeden daha büyük toprağa sahiptir. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Konya, eskiden başkent olarak insanların uğrak noktası konumundaydı. Selçuklulardan bu yana tarihi kimliğini koruyan, büyük alimleri bünyesinde barındıran ve her yıl milyonlarca turisti ülkemize çekmeyi başaran bir büyük şehirdir. Konya prefabrik ev, tüm Konyalı müşterilerimiz için sunduğumuz projemizdir.

Prefabrik evleri, hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Okul, evler, sosyal tesisler, şantiyeler ve kamp alanları gibi birçok yapıda kullanılmaktadır. İstenilen büyüklüğe göre üretilen Konya prefabrik ev, çelik veya ahşap malzemeden de üretilebiliyor. Prefabrik evler ihtiyaçtan dolayı da alınabilir, yazın kısa süreli zaman geçirmek, kamp yapılabilecek bir yerin olması için de tercih edilebilir, fakat prefabrik evler alındığında kaliteli malzemeden yapılmış olması oldukça önemlidir.

Prefabrik Ev Fiyatları Konya

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Konya prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Konya, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik evler dayanıklı ve uygun fiyatlıdır. Kaliteli malzeme kullanılmış olan prefabrik evleri tercih etmekle çok uzun ömürlü 1 yatırım yapmış olunur. Konya prefabrik evleri, modüler sisteme göre üretildiği için fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Bu evler ihtiyaca göre de tercih edilmektedir. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri farklılık göstermektedir. Kalitesiz olan prefabrik evi fahiş bir fiyata almamak için kısa çaplı bir araştırma yapılması önerilir, prefabrik için de kısa bir araştırma yapılması önerilmektedir.

Prefabrik Ev Konya

Konya’nın 31 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Ahırlı
 • Akören
 • Akşehir
 • Altınekin
 • Beyşehir
 • Bozkır
 • Çeltik
 • Cihanbeyli
 • Çumra
 • Derbent
 • Derebucak
 • Doğanhisar
 • Emirgazi
 • Ereğli
 • Güneysınır
 • Hadim
 • Halkapınar
 • Hüyük
 • Ilgın
 • Kadınhanı
 • Karapınar
 • Karatay
 • Kulu
 • Meram
 • Sarayönü
 • Selçuklu
 • Seydişehir
 • Taşkent
 • Tuzlukçu
 • Yalıhüyük
 • Yunak

Prefabrik olan evlerde, balkonlar ve banyolar istenilen yere yerleştirilebiliyor, ses yalıtımı ise diğer yapılara oranla biraz daha fazladır, rahat ve oldukça kolay kullanımı olan Konya prefabrik ev, iyi bir yatırım aracı olarak görmek mümkündür. Maliyeti de oldukça uygun olan prefabrik evler dekorasyon bakımından da ev sahibi için büyük kolaylıklar sunar. İstenilen bölgeye göre üretilen bu evler istenirse büyük ya da küçük olarak üretilebiliyor prefabrik ev fiyatları ve modelleri için iyi bir araştırma yaparak karar verilmelidir.

Kırşehir Prefabrik Ev
İç Anadolu

Kırşehir Prefabrik Ev

Kırşehir, nüfusu 250 bin olan ve İç Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehrimizdir. Ahiler şehri olarak anılan ilimizde tarihi doku kendini korurken turistler açısından zengin ve doyurucu bir güzelliği de beraberinde getirmektedir. Tarihi açıdan ilgi odağı olmuş olan Kırşehir, ülkemizin ortasında bulunmanın da verdiği avantaj ile geçiş yolları üzerinde yer almaktadır. Kırşehir prefabrik ev, Kırşehirliler için sunduğumuz projemizdir.

Günümüz dünyasında artan kentleşme ve nüfusun getirdiği problemlerden birsi olan barınma problemi, bir çok kişiye dert oluyor. Artan bu soruna yönelik çözüm arayan firmalar ve hükumetler prefabrik evleri çözüm olarak düşünmüş ve kullanımlarını yaygınlaştırmayı hedeflemiştir. Prefabrik evleri yaygınlaştırma amacıyla evlerin fiyatları düşük tutulmaya çalışmış ve evlerin model sayıları çoğaltılmıştır. Kırşehir prefabrik ev modelleri bu doğrultuda giderek artmış ve kullanıcıların barınma sorunlarını çözmeyi hedeflemiştir.

Prefabrik Ev Fiyatları Kırşehir

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Kırşehir prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kırşehir, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev, artan beton yapılara ve nüfusların barınma problemlerine çözüm olmak amacıyla %90’a yakın kısmı fabrikalarda üretilen fonksiyonel ve kullanışlı evlerdir. Bu evlerin kurulacağı yere önceden beton ile zemin hazırlanır ve evin geri kalan tüm parçaları (Kapı, cam, pencere, duvar, çatı) fabrikada üretilir. Üretilen parçalar evin kurulacağı zemine getirilir ve ev kolaylıkla kurulur. Kurulu olan evlere ek yapılabiliyor olması prefabrik ev fiyatları ve modelleri sayısında artışa sebep olmuş ve artan çeşitlilik bazında fiyat çeşitliliği de oluşmuştur. Günümüzde de rekabet ortamına bağlı olarak prefabrik ev fiyatları ucuzlamıştır.

Prefabrik Ev Kırşehir

Kırşehir’in 7 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Akçakent
 • Akpınar
 • Boztepe
 • Çiçekdağı
 • Kaman
 • Merkez
 • Mucur

Prefabrik ev, artan çeşitliliğine ve rekabet ortamına göre değişmekle beraber, genel olarak beton yapılardan daha ucuz durumdadırlar. Kırşehir prefabrik ev; Her ortam ve zeminde kurulabilir ve kullanılabilirler. Üretimleri kolay ve ucuzdur, beton yapılar kadar dayanıklıdırlar. Kurulu olan evlere, ek olarak yapılar eklenebilir haldedirler. İstenildiği zaman dağıtılabilir ve kolaylıkla taşınabilirler.

Kırıkkale Prefabrik Ev
İç Anadolu

Kırıkkale Prefabrik Ev

Kırıkkale, nüfusu 400 binin üzerinde olan ve İç Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Askeri sanayi konusunda gelişmiş olması bu şehri dikkat çeken bir hale getirmiştir. Ayrıca konum olarak ortada yer alması sayesinde yolcu trafiği açısından geçiş yolundadır. Kırıkkale prefabrik ev, Kırıkkaleliler için sunduğumuz projemizdir. İnsanların en büyük hayallerinden biri, şüphesiz ev sahibi olmaktır. Ancak ev fiyatlarının yüksek oluşu insanların bu hayallerini ertelemelerine sebep olmaktadır. Bununla birlikte, prefabrik ev nedeniyle pek çok kişinin ev sahibi olmasına olanak vermektedir.

Uygun fiyatları ile öne çıkan prefabrik evleri ayrıca özgün tasarım imkanı sebebiyle de tercih edilmektedir. Kırıkkale prefabrik ev, parçalar halinde fabrikada imal edilir. Kişiler kendi istedikleri özelliklerde imal ettirdikleri evlerle kendi tarzlarını oluşturabilirler. Üstelik prefabrik ev modelleri kadar uzun ömürlü olması sebebiyle de tercih edilmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Kırıkkale

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Kırıkkale prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kırıkkale, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

İnsanlar açısından prefabrik ev fiyatları başlıca tercih sebebidir. Prefabrik ev bir daire fiyatının 10’da biri kadardır. Ayrıca, kişilere tasarım özgürlüğü de sunar. Kişiler kendi hayal etikleri eve göre sipariş verirler. Fabrikada parçalar halinde üretilen prefabrik evleri yerinde monte edilir. Her türlü araziye uygun oluşu ve ayrıca bir yerden sökülüp bir başka yere taşınabilmesi gibi avantajları düşünüldüğünde bu evlerin maliyeti oldukça düşüktür.

Prefabrik Ev Kırıkkale

Kırıkkale’nin 9 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Bahşili
 • Balışeyh
 • Çelebi
 • Delice
 • Karakeçili
 • Keskin
 • Merkez
 • Sulakyurt
 • Yahşihan

İnsanlar yazlık veya kışlık olarak prefabrik evlerden yararlanabilirler. Bu evlerin gerekli yalıtımı yapılmış olduğundan iklimden fazlaca etkilenmez ve konforlu bir ev ortamı sunar. Bununla birlikte, Kırıkkale prefabrik ev çeşitlilik arz etmektedir. Tek katlı ve iki katlı evler tercihe göre yapılabilmektedir. Ayrıca ev dışında iş amacıyla kullanıma uygun son derece fonksiyonel evler de imal edilmektedir. Kaliteli malzemeden imal ettiğimiz evler için showroom binalarımızı ziyarete gelerek görebilirsiniz. Evlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayarak iletişime geçiniz.

Kayseri Prefabrik Ev
İç Anadolu

Kayseri Prefabrik Ev

Kayseri, 1 milyon 400 bin nüfusa sahip ve İç Anadolu bölgesinde yer alan büyük şehirdir. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Kayseri, ticaret merkezi olarak yüzyıllar boyunca kullanılmıştır. Bundan dolayı şehrimiz ticaret ile anılır olmuştur. Sanayi açısından gelişmiş olduğu kadar kültürüyle de her zaman dikkatleri üzerine çekmiştir. Kayseri prefabrik ev, tüm Kayserililer için sunduğumuz projemizdir. Kaliteli malzemeler ile imal ettiğimiz evler uzun ömürlü olmakla beraber tasarım açısından da oldukça şıktır.

Prefabrik, parçaları önceden hazırlanmış ve sonrasında istenilen yerlere monte edilebilen yapılardan oluşur. Peki, prefabrik evlerin avantajları nelerdir? Prefabrik ev fiyatları nasıldır? Kayseri prefabrik ev, parçaları fabrikalarda hazırlanmış ve sonrasında istenilen yerlere bir bütün olacak şekilde monte edilen yapılara verilen isimdir. Yani ev için gerekli olan duvar, pencere, kapı gibi malzemeler prefabrik evler için önceden hazırlanır ve sonrasında birleştirilir.

Prefabrik Ev Fiyatları Kayseri

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Kayseri prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kayseri, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev fiyatları Kayseri, prefabrik evin hangi malzemeden yapıldığına, evin içerisindeki oda sayısına ve evin nerede yapılacağı gibi durumlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Diğer evlere göre birçok avantajı bulunan prefabrik evleri, istenilen modellerde tasarlanabilir. Görsellik açısından oldukça zengin tasarımlar ile ortaya güzel projeler çıkmaktadır. Köyünüze, bağ ve bahçenize uygun tasarımlar ile istediğiniz evi yapıyoruz. Ayrıca kışın soğuğa ve yazın sıcağa dayanıklı yapısı itibariyle sizleri oldukça memnun edecek malzeme kalitemizi görmenizi tavsiye ediyoruz.

Prefabrik Ev Kayseri

Kayseri’nin 16 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Akkışla
 • Bünyan
 • Develi
 • Felahiye
 • Hacılar
 • İncesu
 • Kocasinan
 • Melikgazi
 • Özvatan
 • Pınarbaşı
 • Sarıoğlan
 • Sarız
 • Talas
 • Tomarza
 • Yahyalı
 • Yeşilhisar

Prefabrik evler, yani hazır yapılar, amaçlarına bağlı olarak istenilen her türlü yerde imal edilebilirler. İsteğe göre farklı malzemelerden üretilen evler, ekonomik anlamda insanlara çözümler sunmaktadır. Prefabrik evler, ön üretimi fabrikalarda gerçekleşmiş olan hazır yapılardır. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri kişilerin isteğine göre farklı seçeneklerde sunulabilir. Tek katlı prefabrik evler olabileceği gibi çok büyük villa tarzında evler de olabilmektedir. Kullanışlı olan prefabrik evler, kısa zamanda hızlı bir şekilde inşa edilebilir. Kayseri prefabrik ev modelleri kişilere çeşitli avantajlar sunmaktadır. Fiyatlar, evin özelliklerine göre değişkenlik gösterse de genel olarak bir prefabrik evin fiyatı 30 bin liradan başlamaktadır.

Karaman Prefabrik Ev
İç Anadolu

Karaman Prefabrik Ev

Karaman, nüfusu 250 binin üzerinde olan ve İç Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Turistik bölgelere olan yakınlığıyla birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi her zaman başarmıştır. Karaman prefabrik ev, Karamanlılar için sunduğumuz projemizdir. Yaşam alanları için farklı alternatifler değerlendirilirken son yıllarda en çok rağbet gösterilen tarz prefabrik evlerdir. Bu evler kurulumu ve üretimi bakımından çok kolaydır. Prefabrik evlerin tarzı ve oda sayısı kişilerin zevkine göre ayarlanabilir özelliktedir.

Kullanımı açısından da kişilere büyük yarar sağlayan prefabrik evleri tek katlı olarak üretilmektedir. Renkleri, duruşu ve kullanım kolaylığı ile bu tarz evler gün geçtikçe daha çok tercih edilmektedir. Çok katlı evlerin üretimi de ilgili firmalar tarafından yapılmaktadır. Özellikle bahçelerde kullanılan Karaman prefabrik ev kamelyalı veya daha düz olarak tercih edilebilir.

Prefabrik Ev Fiyatları Karaman

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Karaman prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Karaman, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik evler genellikle her ortamda kullanılır. Hobi bahçelerinde, geniş arazilerde, arsalarda, şantiyelerde, otellerin bahçelerinde ve diğer gerekli olan her yerde bu ev modeli yer alır. Ekstra çaba sarf etmeden inşaat malzemesine gerek kalmadan prefabrik evler hazırlanır ve anında monte edilerek kullanıma hazırlanır. Bahçeli olan her arazide yaygın olarak kullanıldığından dolayı üreticiler bu konuda gerekli önlemleri alarak imal etmişlerdir.

Prefabrik Ev Karaman

Karaman’ın 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Ayrancı
 • Başyayla
 • Ermenek
 • Kazımkarabekir
 • Merkez
 • Sarıveliler

Prefabrik ev fiyatları her firmanın kullandığı malzemeye ve büyüklüğe göre değişiklik gösterir. Kişiler tarafından gelen talepler prefabrik evlerin büyüklüğün ev şeklini oluşturur. Oda sayısı, banyo ve mutfağın duruşu, balkon kısmı, cam ve çerçevelerin yapılmasıyla prefabrik evin ana hatları oluşturulmuş olur. Karaman prefabrik ev, sizlere daima en kaliteli ürünü satmayı hedeflemektedir. ürünü satmayı hedeflemektedir. En güzel ev modellerini firmamızdan bulabilirsiniz. Ayrıca bizleri fabrikamızın önündeki satış ofisimizde ziyaret ederek teknik ve detaylı bilgi alabilir ve showroom binalarımızı gezebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Eskişehir Prefabrik Ev
İç Anadolu

Eskişehir Prefabrik Ev

Eskişehir, nüfusu 850 binin üzerinde olan ve İç Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehrimizdir. Öğrenci şehri olarak bilinen ve turizm açısından da oldukça verimli olan bu şehir için Eskişehir prefabrik ev, Eskişehirliler için sunduğumuz projedir. Prefabrik evler, istenilen her bölgeye, istenilen standartlarda ve ölçülerde, hızlı, pratik bir şekilde inşa edilebilen, genişliği, uzunluğu veya görselliği kişilerin isteğine göre tasarlanabilen, şık, güvenli, pratik ve ekonomik yapılar olarak karşımıza çıkıyor.

Mevcut koşullarda ev fiyatlarının oldukça yükselmesi, tamamen betonlaşan çevre, deprem riskleri gibi durumlar göz önüne alındığında büyük avantajlar sağlayan, betonarme yapılara göre oldukça ekonomik fırsatlar sunan Eskişehir prefabrik ev modelleri kişilerin tercihlerine göre değişkenlik gösterir. Günümüzde doğayla iç içe olmak, daha güvenli bir yapıda oturmak, hızlı ve pratik çözümler yaratmak isteyen kişiler sayesinde, prefabrik evleri tercih edenlerin sayısı oldukça artmıştır.

Prefabrik Ev Fiyatları Eskişehir

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Eskişehir prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Eskişehir, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Betonarme yapılara göre çok daha az bir maliyetle sahip olunabilen yapılardır. Her türlü kullanım amacına uygun bir şekilde üretilerek, ergonomik çözümler sunar. Yer değiştirmek, parça değiştirmek ve yeniden dizayn etmek mümkündür. Çok kısa sürede yapılabildiği gibi, hemen kullanılabilir özelliklere sahiptir. İstenilen ölçülerde, istenilen görsellikte ve istenilen dizayn ile yapılabilir. Isı tasarrufu sağlar. Uzun ömürlü, dayanıklı ve güvenlidir.

Prefabrik Ev Eskişehir

Eskişehir’in 14 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Alpu
 • Beylikova
 • Çifteler
 • Günyüzü
 • Han
 • İnönü
 • Mahmudiye
 • Mihalgazi
 • Mihalıççık
 • Odunpazarı
 • Sarıcakaya
 • Seyitgazi
 • Sivrihisar
 • Tepebaşı

Kişilerin tercihlerine uygun şekilde üretilen prefabrik konutlar, inşa edilecek olan alana göre çeşitli büyüklüklerde, çeşitli yüksekliklerde üretilebiliyor. Betonarme yapılarla kıyaslandığında, Eskişehir prefabrik ev, uygun olmakla birlikte, tercih edilen yapının özelliğine göre fiyatlandırılıyor. Oldukça dayanıklı olan bu yapılar, 40 ila 70 yıl arasında kullanım ömrüne sahiptir ve tek katlı, çift katlı, villa tipi veya ahşap olmak üzere farklı çeşitlerle piyasada yer alır.

Call Now ButtonBizi Arayın