Akdeniz

Akdeniz prefabrik ev, hizmet verdiğimiz şehirlerin listelendiği kategoridir. Prefabrik ev fiyatları sitemizde yer almaktadır.

Osmaniye Prefabrik Ev
Akdeniz

Osmaniye Prefabrik Ev

Osmaniye, 550 bine yakın nüfusa sahip ve Akdeniz bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Tarihi ve siyasi önemi açısından sürekli olarak gündeme gelmektedir. Ayrıca etrafındaki büyük şehirler ile sürekli etkileşimli olduğundan dolayı sanayi açısından gelişmeye başlamıştır. Trafik açısından gelişmekte olup, geçiş yolları üzerindedir. Osmaniye prefabrik ev, Osmaniyeliler için sunduğumuz projemizdir.

Son yıllarda artan şehir hayatından sıkılan kişilerin merkezden uzak alanlara ev yaptırmaları moda haline gelmiştir. Ev yapımı konusunda ilk adres firmamız olacaktır. Prefabrik evleri, farklı özelliklere sahip olup özellikle tek katlı olarak tercih edilmektedir.. İstenilen büyüklükte ve özellikte satın alınabilen Osmaniye prefabrik ev modellerinde yaşam oldukça kolay ve sağlıklıdır. Özel malzemelerden imal edilen bu evler belirli bir fiyat üzerinden satışa çıkarılmaktadır. Firmanın özel tasarımlarıyla evinizden uzak bir hayat kurmak artık çok daha kolay olacaktır.

Prefabrik Ev Fiyatları Osmaniye

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Osmaniye prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Osmaniye, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev için bu siteden istediğiniz anda alım gerçekleştirebilirsiniz. Bahçe, arsa, tarla ve daha birçok açık alana montesi yapılan prefabrik yapılar en yaygın kullanım ağına sahip ev çeşididir. Buradan satın aldığınız her prefabrik ev, güvenli ulaşım sayesinde verilen adrese götürülerek kurulumu yapılmaktadır. Uzun süren ev inşaatları yerine kolay kurulan bu evler herkes tarafından çok beğenilmektedir.

Prefabrik Ev Osmaniye

Osmaniye’nin 7 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Bahçe
 • Düziçi
 • Hasanbeyli
 • Kadirli
 • Merkez
 • Sumbas
 • Toprakkale

Prefabrik ev için arayışınızı firmamız ile sonlandırabilir ve uygun fiyatlarla anında sahip olabilirsiniz. Osmaniye prefabrik ev, kullanım kolaylığı bakımından her zaman bu alanda bir numaradır. Özel malzemelerden üretilen prefabrik çeşitleri; bir odalı, iki odalı veya üç odalı olarak kullanıma hazır hale getirilir. İçinde banyo, mutfak ve tuvalet alanları da bulunan bu kolay evler birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Kullanım hakkı tamamen satın alan kişiye ait olan prefabrik evler için doğru adres.

Mersin Prefabrik Ev
Akdeniz

Mersin Prefabrik Ev

Mersin, 1 milyon 800 binin üzerinde nüfusa sahip ve Akdeniz bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Sahil şehri olmasından dolayı turizm açısından oldukça verimli olan ilimiz ayrıca doğal güzelliğiyle de şehri ziyaret edenleri büyülemekte. Ayrıca nüfus yoğunluğu açısından birçok şehirden büyük olmasının verdiği avantaj ile birlikte sanayi alanında da kendini ispat etmiştir. Mersin prefabrik ev, tüm Mersinliler için sunduğumuz projemizdir. Sizler de ev modellerimizin tamamına bakarak dilediğiniz modeli seçebilir ve hızlı kurulum avantajıyla kısa süre içerisinde ev sahibi olabilirsiniz.

Dünyada uzun zamandır kullanılan Mersin prefabrik evleri, ülkemizde henüz kullanılmaya başlanmıştır. Kullanım alanları oldukça geniş olan ve betonarme yapıların kullanıldığı tüm alanlarda kullanılabiliyor. Bunların başında konutlar, okullar, hastaneler, şantiyeler ve daha pek çok insanların yaşadığı alanlar geliyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Mersin

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Mersin prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Mersin, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik hazır yapılardır. Üretim yapan firmalardan tüm parçaları hazır bir şekilde gelir. Hazır bir temel üzerine oturtulan prefabrik evler betonarme evlere göre daha az maliyetlidir. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri, fabrikalardan hazır hale getirilmiş şekilde teslim alındığı ve sadece montaj işlemi yapıldığından betonarme evlere göre daha makul fiyatlara satılır. Ve temeli atılmış bir prefabrik ev bir hafta içinde tamamlanır. Bunun yanında modern yapılar olması ve hazır ürünlerin montajı esasına dayanan bir sistem olması gibi yararlarının dışında ısı yalıtımında da betonarme yapılara göre daha etkilidir.

Prefabrik Ev Mersin

Mersin’in 13 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Akdeniz
 • Anamur
 • Aydıncık
 • Bozyazı
 • Çamlıyayla
 • Erdemli
 • Gülnar
 • Mezitli
 • Mut
 • Silifke
 • Tarsus
 • Toroslar
 • Yenişehir

Prefabrik yapılar depreme dayanıklı yapılardır. Betonarme yapılarda tadilat ve yenileme çok daha zahmetli ve bir o kadar zor olurken prefabrik evlerde bu işlemler daha kolay olur. Prefabrik yapıların ömürleri ortalama 50 yada 70 yıl kadardır. Mersin prefabrik ev, tek katlı ve çift katlı olarak inşa edilmektedir. Fiyatların belirlenmesinde evlerin kat sayısı, oda sayısı, metrekare oranı gibi pek çok etken söz konusudur.

Isparta Prefabrik Ev
Akdeniz

Isparta Prefabrik Ev

Isparta, nüfusu 450 bin civarı olan ve Akdeniz bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Şehrimiz tarihi açıdan birçok medeniyete ev sahipliği yapmış ve tarım alanında kendini ispatlamıştır. Siyasi ve ticari açıdan oldukça verimli olan bu topraklar ülkemiz açısından önemli bir konumda yer almaktadır. Isparta prefabrik ev, Ispartalılar için sunduğumuz projedir.

Günümüzde artan nüfus ve buna bağlı olarak artan barınma ihtiyacı büyük boyutlara ulaşmıştır. Bu ihtiyacı karşılamak amacıyla üretilen çözümlerden biri olan  Isparta prefabrik ev, tercih edenlerin sayısı gittikçe artmaktadır. Prefabrik evleri, ekonomik olarak uygunluğundan dolayı ve istenilen ölçülerde oluşturulması ve ekleme yapılabilmesinden dolayı tercih eden kişi sayısı oldukça fazladır. Çoğu kişi prefabrik evleri istediği şekilde oluşturabildiği için tercih ederken, bir kısmı da fonksiyonel oluşundan dolayı tercih etmektedir. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri sebebiyle de tercih edilir hale gelmiştir.

Prefabrik Ev Fiyatları Isparta

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Isparta prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Isparta, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev; yeri belirlenerek, oturtulacağı yer beton ile hazırlanan fakat geri kalan tüm parçalarının (kapı, pencere, duvarlar, çatı) fabrikada üretildiği ve hazırlanan bölgeye taşınarak kurulduğu, fonksiyonel ve basit evlerdir. Prefabrik ev fiyatları istenilen ev ve istenilen ölçüye göre değişmekte olup, beton binalara göre kat kat daha ucuzdur. Prefabrik ev fiyatları 30.000 TL den başlayarak 100.00 TL’ye hatta daha yüksek fiyatlara bile çıkabilirler.

Prefabrik Ev Isparta

Isparta’nın 13 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Aksu
 • Atabey
 • Eğirdir
 • Gelendost
 • Gönen
 • Keçiborlu
 • Merkez
 • Şarkikaraağaç
 • Senirkent
 • Sütçüler
 • Uluborlu
 • Yalvaç
 • Yenişarbademli

Isparta prefabrik ev modelleri ile evlerin fonksiyonel oluşları en büyük avantajlarındandır. Taşınabilir ve yeniden kurulabilir olmaları. Üretimi ve kurulumunun hızlı ve ucuz olması. Çoğu beton binaya göre daha dayanıklı olması. Ev kurulumu tamamlandıktan sonra istenildiği şekilde ek yapılabilir olması. İstenilen ölçüde ve şekilde yapılabilir olması. Her türlü yerleşim yerine ve zemine kurulabilir olması, prefabrik evlerin tercih edilmesinin başlıca sebeplerindendir.

Hatay Prefabrik Ev
Akdeniz

Hatay Prefabrik Ev

Hatay, 1 milyon 600 binin üzerinde nüfusa sahip Akdeniz bölgesinde yer alan ve en güneyimizde bulunan güzel şehrimizdir. Doğası ve etnik yapısı itibariyle birçok turiste her yıl ev sahipliği yapmaktadır. Hatay prefabrik ev, Hataylılar için sunduğumuz projemizdir. Günümüz dünyasında artış gösteren nüfus ve buna bağlı olarak artan barınma ihtiyaçları bazı noktalarda talepleri karşılayamaz hale gelmiştir. Artan nüfus ve buna bağlı artan ev fiyatları kişileri yeni yollar aramaya itmiştir. Ucuz ve konforlu olan prefabrik evleri çözüm olarak gören insanlar, Sabit betonarme binalar yerine prefabrik evleri tercih etmeye başlamışlardır.

Prefabrik evlerin en büyük avantajı kolay kurulup, kolay söküle bilmeleridir. Hızlı ve istenilen şekilde üretile bilirler. İstenilen yere uygun üretilebilir ve çoğu zemine kurulabilir. Montajı kolay ve hızlıdır, sabit beton yapılara göre ucuz ve çoğu beton yapıdan daha dayanıklıdırlar. Beton yapılara göre, prefabrik ev fiyatları ve modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesi içerir.

Prefabrik Ev Fiyatları Hatay

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Hatay prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Hatay, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Hatay prefabrik ev, bütün parçaları (kapı, cam, çatı, taban, duvarlar) fabrika da üretilen ve öncesinde planlanmış olan yerdeki beton blok üzerine, yapboz gibi birleştirerek yapılan yapılardır. Üretimi ve kurulumu betonarme yapılara göre kısmen daha kolay olan prefabrik evleri birçok Kişinin tercihi haline gelmiştir. Prefabrik evlerin kullanımının artması ile akla gelen ilk sorulardan olan prefabrik ev fiyatları.

Prefabrik Ev Hatay

Hatay’ın 15 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Altınözü
 • Antakya
 • Arsuz
 • Belen
 • Defne
 • Dörtyol
 • Erzin
 • Hassa
 • İskenderun
 • Kırıkhan
 • Kumlu
 • Payas
 • Reyhanlı
 • Samandağ
 • Yayladağı

Betonarme yapılara göre daha ucuzdur. Prefabrik ev projeleri, yapının üretildiği fabrikaya, montajın yapılacağı yere ve yapının büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Sitemizden araştırma yaparak bütçenize uygun olan Hatay prefabrik ev çeşitlerini bulabilirsiniz. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçerek istediğiniz ev ile ilgili bilgiyi bizden alabilirsiniz.

Burdur Prefabrik Ev
Akdeniz

Burdur Prefabrik Ev

Burdur, Akdeniz bölgesinde yer alan 270 bin nüfusa sahip hoş bir şehirdir. Konum olarak dikkat çeken bir yerde olduğu için turist çeken şehirlere yakındır. Toprak yapısı prefabrik evleri için oldukça elverişlidir. Burdur prefabrik ev, tüm Burdurlu hemşehrilerimize sunduğumuz hizmettir. Ekonomik ve gayet kullanışlı olması nedeniyle pek çok kişinin tercih ettiği prefabrik ev sahiplerine konfor sunan yapılardır. Prefabrik yapılar, ev sahibi olmayı isteyen fakat daire için yeterli ekonomik imkana sahip olmayan kişilerin başvurduğu çözüm yoludur. Bununla birlikte, bu yapıları sadece ekonomik olmasıyla değerlendirmek de doğru olmaz, aynı zamanda şık ve konforludur. İsteğe bağlı olarak, farklı malzemeden üretilebilir. İhtiyaca göre ebatları da farklılık arz edebilir.

Prefabrik Ev Fiyatları Burdur

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 34.500 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 76.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 124.700 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Burdur, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Burdur prefabrik ev, fabrikada ayrı parçalar olarak imal edilir. Parçalar, yerinde monte edilir. Evin odaları kişinin isteğine göre farklı biçimlerde monte edilebilir. Bunun dışında, kişi, verdiği siparişle, evinin kendisine özel bir tasarıma sahip olmasını sağlayabilir. Ev bir yere monte edildikten sonra, oradan sökülüp bir başka yere monte edilebilir. Bu evlerin montajı kısa sürede tamamlanır ve oturmaya hazır hale gelir. Kişiler, ev monte edildikten sonra da bazı ilaveler yapabilmektedir.

Prefabrik Ev Burdur

Burdur’un 11 ilçesine de prefabrik ev yapıyoruz. Bu ilçeler:

 • Ağlasun
 • Altınyayla
 • Bucak
 • Çavdır
 • Çeltikçi
 • Gölhisar
 • Karamanlı
 • Kemer
 • Merkez
 • Tefenni
 • Yeşilova

Bu evlerin ne kadar büyük olacağı, kişilerin arzusuna kalmış bir durumdur. Prefabrik ev monte edildikten sonra bile ilave odalarla büyütülmesi mümkündür. Isı ve ses yalıtımıyla da korunaklı olan Burdur prefabrik ev, aynı anda birkaç kişinin yaşamasına imkan veren yapılardır. Uluslararası deprem ve yangın yönetmeliğine uygun olarak imal edildiğinden son derece güvenli olan yapılar, yerleşim ya da farklı amaçlarla kullanılmaktadır.

Antalya Prefabrik Ev
Akdeniz

Antalya Prefabrik Ev

Antalya, 2 milyon 400 binin üzerinde nüfusa sahip Türkiye’nin turizm merkezidir. Nüfus sıralamasına göre 5. sırada bulunmaktadır. Yaz aylarında nüfusu bir hayli artmakta olan güzide şehrimizde yazlık müstakil evlerin sayısı bir hayli fazladır. Antalya prefabrik ev, tam da bu amaçla Antalyalılara hitap etmektedir. Tüm ilçeleri ayrı bir güzel olan Antalya prefabrik evleri konusunda bir hayli büyük bir potansiyel taşımaktadır.

Prefabrik ev tercihi son yıllarda hızla artmaya başlamıştır. Birçok sayıda avantaja sahip olan prefabrik ev Antalya, üstün kalite standartlarında üretilmekte ve sizlere kullanılır vaziyette teslim edilmektedir. İsteğe uygun özelliklerde tasarlanma avantajı sunması nedeniyle Antalya prefabrik ev, hayal ettiğiniz yaşam alanlarına kavuşma şansı elde edebilirsiniz.

Son teknolojiler ile üretilmekte olan prefabrik ev modelleri, birçok farklı modern tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Üretimi hızlı bir şekilde tamamlanan ve üstün güvenlik önlemleri ile donatılmış olan Antalya prefabrik ev projeleri, gerektiğinde bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınabilmektedir. Betonarme binalara göre 2 kat daha fazla ısı izolasyonu bulunan prefabrik evleri, baştan sona büyük bir titizlikle üretilerek sizlere sunuluyor. Bina duvarlarının iç tarafı ve dış tarafı betopan, içiyse ısı ve ses izolasyonu bulunan strafor ile kaplıdır. Bu sayede görselliği yüksek ve betonarme yapılara nazaran daha izole bir duvar yapısına sahiptir.

Prefabrik Ev Fiyatları Antalya

Antalya prefabrik ev fiyatları, bütçenize uygun olarak projelendirilmiş ve hesaplanmıştır. Tek katlı prefabrik ev fiyatları 47.500 TL’den, dubleks prefabrik ev fiyatları 111.900 TL’den başlamaktadır. En küçük prefabrik ev 40 m²’den başlamaktadır. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar projelerimiz bulunmaktadır. Çift katlı evlerde 82 m²’den başlamakta ve 158 m²’ye kadar artmaktadır. Daha büyük yapılar isterseniz onun için imalat projesi çizmekteyiz. Prefabrik villa isteyen müşterilerimiz dubleks evlerden dilediğini seçebilmektedir. Ayrıca binayı kendi istekleri ölçüsünde tasarlayabilir, kullanılacak malzemeler ve kaplamaları tercih edebilmektedir.

Bunlara ek olarak kampanyalı 2 tane ev bulunmaktadır. Prefabrik ev fiyatları Antalya için oldukça tercih edilebilir durumdadır. Tek katlı 2 tane ev modelimiz vardır. Bunlar tek katlı 70 m² 2+1 ev 47.200 lira, 80 m² 3+1 ev ise 52.750 liradır. Kampanyamız sona ermeden bu fırsatı değerlendirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Prefabrik Ev Antalya İlçeleri

 • Akseki
 • Aksu
 • Alanya
 • Demre
 • Döşemealtı
 • Elmalı
 • Finike
 • Gazipaşa
 • Gündoğmuş
 • İbradı
 • Kaş
 • Kemer
 • Kepez
 • Konyaaltı
 • Korkuteli
 • Kumluca
 • Manavgat
 • Muratpaşa
 • Serik

Antalya’nın 19 ilçesinin tamamına ev yapmaktayız. Müşterilerimizden isteğimiz nasıl bir hayal ettiği ve bu konuda sitemizden araştırma yaparak fiyatlara dahil olan ve olmayan kısımları bilmesidir. Bu aşamadan sonrası bize kalmakta ve sizleri depreme dayanıklı, modern mimari ile istediğiniz evi yapmaktır. Antalya prefabrik ev, her projeye uygun ebatlarda ve özelliklerde tasarlanmaktadır. Özellikle deprem riskinin yoğun olduğu bölgelerde daha sık tercih edilmekte olan prefabrik evleri, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kolay üretim imkanı tanıyan ve istenilen ilave özelliklerin eklenebileceği prefabrik ev Antalya, oldukça modern bir tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. Yükse izolasyon özelliği bulunan prefabrik evler, her mevsimi konforlu bir şekilde atlatmanızı sağlamaktadır. Bu evler maliyet olarak da betonarme binalara göre çok daha caziptir. Hayalinizdeki prefabrik eve kavuşarak siz de yıllarca bu konforu yaşama şansı elde edebilirsiniz.

Adana Prefabrik Ev
Akdeniz

Adana Prefabrik Ev

Adana, Akdeniz bölgesinin 2. Türkiye’nin 6. en kalabalık şehridir. Nüfusu 2 milyon 220 binin üzerindedir. Şehrin 15 ilçesi bulunmaktadır. İnsanların sıcak kanlı olması ve yeşilin farklı tonlarıyla Adana, daima cazibe merkezi olmuştur. Sanayisinin gelişmiş olması ve nüfusunun fazla olması gözleri buraya çevirmiştir. Etrafındaki büyükşehirleri besleyen bir yapıda olması da sevilmesini sağlamıştır. Adana prefabrik ev, bu şehirde ev yaptırmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Bağ ve müstakil ev kültürünün gelişmesinden dolayı arayışa girmiş olan Adanalılar karşılarında bizi bulmaktadır. Bu bağlamda prefabrik ev Adana, sizin isteğinize göre ev imalatı ve montajı yapmaktadır.

Güzel mimari yapısı ve doğası itibariyle bu tür yapılara yönelmiş kişiler için bu fiyatlar tam da kesenize uygundur. Üstelik hızlı imalat ve montaj ile eviniz oturmaya hazır hale gelmektedir. Beton binaların yapımının ve işçilik masrafının bir hayli fazla olduğu düşünüldüğünde prefabrik ev fiyatları Adana için bir fırsattır. Ev seçeneklerimiz 1+1’den başlıyor, 4+1’e kadar gidiyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Adana

Müşterilerimizin yapması gereken bölümü okuyarak size ait sorumlulukları bilmeniz daha hızlı yol almamızı sağlayacaktır. Memleketimiz etraf şehirlerin de ilgisini bir hayli çekmektedir. Böyle güzel bir şehirde bu tür kaliteli ve dayanıklı yapıları tercih etmeniz, bir hayli doğru bir davranış olacaktır.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Adana prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Şırnak, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Adana

 • Aladağ
 • Ceyhan
 • Çukurova
 • Feke
 • İmamoğlu
 • Karaisalı
 • Karataş
 • Kozan
 • Pozantı
 • Saimbeyli
 • Sarıçam
 • Seyhan
 • Tufanbeyli
 • Yumurtalık
 • Yüreğir

Adana’nın merkez ilçeleri dahil 15 ilçesinin hepsine prefabrik ev yapmaktayız. Arazi yapınıza uygun mimari çözümleri sizlerin tercihine sunarak evinizin mimarisini birlikte tasarlıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin aklında soru işareti kalmamış oluyor ve gönülleri rahat oluyor. Adana prefabrik ev, bu tür ihtiyaçların karşılandığı ve depreme dayanıklı malzemelerin kullanıldığı mimari projedir. Firmamız müşterilerine verdiği değerden dolayı kaliteli malzeme tercih etmekte, imalat ve montajda oldukça hassas davranmaktadır. Hoşunuza giden bir ev modeli var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aklınızda bir ev modeli var ise onu da çizip imal etmekteyiz.

Kahramanmaraş Prefabrik Ev
Akdeniz

Kahramanmaraş Prefabrik Ev

Kahramanmaraş şehri Türkiye’nin en büyük ilk 20 şehri arasında bulunan ve Akdeniz bölgesinin doğusunda yer alan büyükşehirdir. Nüfusu 1 milyonu aşmıştır. 11 ilçesi bulunmaktadır. Kahramanmaraş prefabrik ev, namıdiğer Maraş için vermiş olduğumuz hizmettir. Kahramanmaraş, yapı itibariyle yaylacılık ve bağ kültürüne sahiptir. Bundan dolayı prefabrik bağ evleri bu şehirde yaygın olarak tercih edilmektedir. Bağ evleri genel olarak Ahir dağı eteklerinde kurulmuştur. Zengin kültürüyle Kahramanmaraş birçok medeniyeti bünyesinde taşır. Hal böyle olunca şehirde prefabrik ürünler için ihtiyacı da beraberinde getirmiştir. Prefabrik ev Kahramanmaraş, bu güzel şehir için talepleri arttırmıştır.

Maraş prefabrik ev modelleri, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tek katlı ve çift katlı prefabrik evleri incelemenizi öneriyoruz. Bağ ve bahçenizde tercih edebileceğiniz dayanıklılığa sahip bu evlerin dışı betopan olduğu için yağmur ve kardan etkilenmez. Ayrıca yoğun kar altında olan ilçelerde de seçimi prefabrik evlerden yana kullanırsanız oldukça memnun olacaksınız.

Prefabrik Ev Fiyatları Kahramanmaraş

Edeler diyarı Kahramanmaraş’ta halkımız için kaliteli ve dayanıklı ürünleri hizmetinize sunmaktayız. Bu hususta sizler için 2 adet kampanyalı ürünümüzü tavsiye ediyoruz. Ayrıca tek katlı prefabrik ev fiyatları ve dubleks prefabrik ev fiyatları sayfalarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz. prefabrik ev fiyatları, bütçenizi yormadan istediğiniz eve sahip olmanız konusunda sizlere destek olacak düzeydedir.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Kahramanmaraş prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kahramanmaraş, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Kahramanmaraş

 • Afşin
 • Andırın
 • Çağlayancerit
 • Dulkadiroğlu
 • Ekinözü
 • Elbistan
 • Göksun
 • Nurhak
 • Onikişubat
 • Pazarcık
 • Türkoğlu

Kar yükünün oldukça fazla olduğu ilçelerde çatı eğimini %30 değil de %45 tercih edebilirsiniz. Bu sayede prefabrik ev çatısından dökülen karlar herhangi bir yük teşkil etmeyecektir. Düz zemine 50 cm lik beton döktürerek prefabrik evleri sağlam bir temele inşa edebilirsiniz. Bu sayede Kahramanmaraş prefabrik ev ayrıcalığını hissedeceksiniz. Kahramanmaraş’ın tüm ilçelerine prefabrik ev kurulumu ve montajı yapmaktayız. Üstelik montaj fiyatı, tercih ettiğiniz ev fiyatının içine dahildir. Prefabrik ev fiyatları Kahramanmaraş, her ilçe için aynı fiyattadır ve toprak yapısı, hava koşulları gibi şartlara uygun olarak üretilmektedir. Tüm modelleri sitemizden inceleyebilir, prefabrik ev planları ve çizimlerine ilan sayfalarından ulaşabilirsiniz. İster indirimli ürünleri, isterseniz diğer evleri tercih edebilirsiniz. 50 yılı aşkın ömre sahip prefabrik evlerin depreme karşı dayanıklılığı bilinen bir gerçektir. Maraş gibi 1. deprem bölgesinde kalan şehirler için betonarme yerine seçeceğiniz bu yapılar sizin için daha güvenli olacaktır.

Call Now ButtonBizi Arayın